Enter Enea Festival

9. edycja Enter Enea Festival, międzynarodowego festiwalu muzycznego pod dyrekcją artystyczną, wybitnego polskiego muzyka Leszka Możdżera,  odbędzie się 17-19.06.2019 w Poznaniu, nad Jeziorem Strzeszyńskim. Bilety już w sprzedaży.

Muzyczne spotkania w plenerze Jeziora Strzeszyńskiego na stałe wpisały się już do koncertowego kalendarza Poznania.
Kameralność plenerowego Festiwalu jest, obok wyjątkowego, autorskiego programu skierowanego na premiery i projekty specjalne Leszka Możdżera i przegląd jego muzycznych fascynacji, to jego znaki rozpoznawcze.

Enter Enea Festival prezentuje różnorodną scenę jazzową, inspirującą dla muzyków zajmujących się gatunkami pokrewnymi, lub szukających inspiracji na przecięciu sztuk. Ważnym elementem programowym jest też spotkanie muzyki improwizowanej, ludowej,  klasyki i muzyki elektronicznej. 17-19 czerwca, na jednej scenie, nad Jeziorem Strzeszyńskim spotykają się muzycy, których nie możemy zamykać w gatunkowych szufladkach. W trzydniowym programie zabrzmią m.in. bałkańska orkiestra dęta, elektroniczny jazz
i fortepianowy koncert solowy. Pełen program Festiwalu ogłoszony zostanie w połowie maja.

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.