Kabaret Młodych Panów

Rok założenia: 2004 r.
Pochodzenie: Rybnik
Zespół aktorski: Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk, Mateusz Banaszkiewicz, Łukasz Kaczmarczyk,
Byli członkowie: Szymon Tomecki, Piotr Sobik
Popularne skecze: „Szczepiny”, „Gej na kopalni”, „Powrót żony z imprezy”, „Familiada”, „Chrzciny”, „Wywiadówka”, „Egzamin do policji”
Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK. Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych. Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej… Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku.
 


Wydarzenia artysty
KABARET MŁODYCH PANÓW "To jest chore" - wydarzenie zewnętrzne Filharmonia Sudecka im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu
2021-05-18, godz. 17:30 (Wtorek) Wałbrzych Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu


Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.