Zbigniew Wodecki

Zbigniew Wodecki jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich muzyków. Multiinstrumentalista, kompozytor, piosenkarz aktor i prezenter telewizyjny, tak w wielkim skrócie można ocenić jego twórczość. Zbigniew Wodecki odnosił wielkie sukcesy na polskich festiwalach i na polskiej scenie muzycznej. Dokonania artysty znane są zapewne wszystkich fanom muzyki i nie tylko. Największe przeboje „Chałupy Welcome to”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, „Z Tobą chcę oglądać świat” , „Zacznij od Bacha”, czy „Pszczółka Maja” to hity, które nadal można usłyszeć w wykonania innych artystów, którzy chcą oddać hołd Zbigniewowi Wodeckiemu.

Tribute to: Zbigniew Wodecki to kolejna trasa koncertowa upamiętniająca wybitnego Polskiego artystę.

Na scenie podczas koncertów pojawią się między innymi: Zdzisława Sośnicka, Kayah, Kuba Badach, Alicja Majewska, Sławek Uniatowski, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka i inni! Szczegółowe informacje jacy soliści wystąpią w jakim mieście podamy niebawem.

Bilety na Koncerty znajdziesz poniżej:Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.