Organizator

BABILĄD

Niedziela 26 maja 2019 10:30
2019-05-26T10:30:00+0200
Babi Targ®
Babi Targ® BABILĄD
Sprzedaż zakończyła się w dniu
23-05-2019 23:00

Opis wydarzenia:

W niedzielę, 26 maja, odbędzie się ostatnia przed wakacjami edycja BABIEGO TARGU®, czyli akcji wietrzenia szaf, podczas której uczestniczki mogą wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki. To bardzo popularna impreza, która za każdym razem przyciąga setki uczestniczek. Impreza wyjątkowo odbędzie się w Pawilonie nr 2 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w godzinach 12.00-16.00.

BABI TARG® to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. BABI TARG® jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce – organizowany jest regularnie od 2007 roku w Poznaniu oraz w Gdańsku, Bydgoszczy i wielu innych miastach, gdzie przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię. Jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, uczestniczki mogą między sobą sprzedawać i kupować przyniesione ubrania. BABI TARG® to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

REGULAMIN BABIEGO TARGU®:
1. Organizatorem imprezy pt.: „Babi Targ” odbywającej się w Pawilonie nr 2 MTP w Poznaniu 26 maja 2019 jest: Joanna Stankiewicz, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Joanna Stankiewicz Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet "W krainie czarów" w Poznaniu (60-681), Os. B. Chrobrego 21E/39.
2. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
3. Osoby obecne na imprezie (Uczestnicy) zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych Uczestników, a w szczególności przestrzegać postanowień Regulaminu, który dostępny jest na stronach www.bilety24.pl i www.babilad.pl oraz regulaminu obiektu, w którym odbywa się impreza, a także podporządkowywać się poleceniom członków służby informacyjnej i służby porządkowej Organizatora.
4. Służby porządkowe organizatora są uprawnione do odmowy wstępu na imprezę lub usunięcia z terenu imprezy osoby będącej pod wpływem alkoholu lub osoby, której zachowanie stwarza zagrożenie dla tej osoby lub innych Uczestników.
5. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką dorosłych.
6. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne.
Wstęp dla Odwiedzających kosztuje 5 zł.
Wstęp dla Wystawiających kosztuje:
35 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu: dwie torby, walizki lub stojaki z ubraniami).
5 zł – Pomocniczka/Pomocnik
Maksymalna liczba bagaży na jednym stoisku wynosi 2 sztuki. Wszystkie torby należy mieć przy sobie przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza bilety – zabronione jest donoszenie kolejnych toreb.
Jeden Wystawiający może mieć do pomocy jedną Pomocniczkę/Pomocnika, który musi być z Wystawcą przy pierwszym wejściu na halę, gdy obsługa sprawdza ilość i rodzaj zakupionych biletów.
Każda osoba wchodząca na teren imprezy musi zakupić bilet!
7. Przedsprzedaż biletów dla Wystawiających – w cenie 35 zł oraz biletów dla Pomocników – w cenie 5 zł wystartuje 23.04.2019, ok. godz. 12.00 na stronie www.bilety24.pl i zakończy się najpóźniej 23.05.2019 ok. godz. 23.00. Jedynie w przypadku jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana bilety będzie można zakupić również przy wejściu na imprezę. Część biletów, po uruchomieniu sprzedaży internetowej, trafi do sprzedaży w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44) – będą dostępne do wyczerpania tej puli.
8. Bilety dla Odwiedzających będą sprzedawane wyłącznie w dniu imprezy, przy wejściu na wydarzenie.
9. Wstęp na salę dla Wystawiających i Pomocników/-czek z zakupionym w przedsprzedaży biletem – od godz. 10.30 do 11.45.
Wstęp dla Wystawiających i Pomocników/-czek, którzy nie zakupili biletu w przedsprzedaży (obowiązuje jedynie w przypadku, jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana w przedsprzedaży) – od godz. 11.00 do 11.45.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają/ nie wymieniają/nie sprzedają ubrań) – od godz. 12.00.
Impreza kończy się o godz. 16.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
Każda osoba wchodząca na imprezę otrzymuje pieczątkę uprawniającą do wchodzenia i wychodzenia.
10. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.
11. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
12. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
13. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż artykułów niezwiązanych z modą, w tym kosmetyków. Podczas imprezy nie można również roznosić ulotek lub prowadzić jakiejkolwiek bezpośredniej lub pośredniej formy promocji jakiegokolwiek działania niezwiązanego z Babim Targiem, chyba że Organizator wyraził na to zgodę.
14. Wstęp poza kolejką mają osoby, którym udało się zarezerwować stojak oraz kobiety w ciąży.
15. Organizator zaprzestanie sprzedaży biletów w przypadku, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność pomieszczeń.
16. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu®, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub innych przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.
17. Wśród osób lubiących stronę Babilądu® na profilu Facebook i posiadających bilet zarezerwujemy na czas imprezy nasze stojaki. Prosimy śledzić profil, co jakiś czas będą się na nim pojawiały informacje o możliwości rezerwacji sprzętu na Babi Targ. Zarezerwowany sprzęt należy po imprezie zwrócić Organizatorowi.
18. Jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni. Przy wejściu na salę każdy Wystawca otrzyma oznaczenie w formie naklejki, które będzie stanowić informację o tym ile stoisk wykupił. Wystawca ma obowiązek utrzymania oznaczenia (naklejki) w widocznym miejscu, przez cały czas trwania imprezy.
19. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.
20. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.
21. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
22. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.
23.Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone Organizatorowi, MTP lub innym Uczestnikom.
Inne wydarzenia
Bilety na: Babi Targ®
Inne
Babi Targ®
Poznań - 26 maja 2019 KUP BILET
Bilety na: Teatranki
Warsztat
Teatranki
Poznań - 26 maja 2019 kup bilet od 10 zł
Bilety na: Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich i zwiedzanie ekspozycji piernikowych ozdób
Warsztat
Warsztaty z ozdabiania Pierników Izers...
Świeradów-Zdrój - 26 maja 2019 INFO
Bilety na: Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich i zwiedzanie ekspozycji piernikowych ozdób
Warsztat
Warsztaty z ozdabiania Pierników Izers...
Świeradów-Zdrój - 26 maja 2019 INFO
Bilety na: Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich i zwiedzanie ekspozycji piernikowych ozdób
Warsztat
Warsztaty z ozdabiania Pierników Izers...
Świeradów-Zdrój - 26 maja 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.