DZIECI Z BULLERBYN - wszystkie bilety

Organizator

PROM - ART.

Dane kontaktowe

www.promart-kielce.pl

2018-12-08T14:00:00+0100
DZIECI Z BULLERBYN PROM - ART.
2018-12-08, godz. 14:00 (Sobota) Kielce Kieleckie Centrum Kultury
DZIECI Z BULLERBYN PROM - ART.
2018-12-08, godz. 16:30 (Sobota) Kielce Kieleckie Centrum Kultury

Opis wydarzenia:

Grudniowe spektakle "mikołajkowe" dla dzieci to już wieloletnia tradycja wprowadzona do repertuaru przez PROM-ART. Tym razem zabierzemy widzów w kolorowy świat dziecięcej wyobraźni, opowiedziany przez Lisę - główną bohaterkę "DZIECI Z BULLERBYN". Proponowane przez nas widowisko to słynna opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn, którą zna niemal każdy, bowiem powieść Astrid Lindgren jest szkolną lekturą, a zarazem jedną z ukochanych książek dzieciństwa kilku pokoleń. Teraz dziadkowie, rodzice i dzieci mogą obejrzeć jej sceniczną wersję okraszoną bajkową scenografią oraz znakomitą grą aktorów stołecznego teatru SYRENA.
Współautorem adaptacji i reżyserem przedstawienia „Dzieci z Bullerbyn” jest Krzysztof Jaślar, którego muzyczne spektakle („Zamach na MoCarta” czy „Śpiewnik Pana Wasowskiego”) są przebojami Teatru Syrena. Jak zwykle w przypadku przedstawień dla dzieci, tak i tym razem, spektakl pełen jest pięknych, melodyjnych piosenek, muzyki i tańca.
Jesteśmy przekonani, że wspólne rodzinne wyjście do teatru będzie najcenniejszym prezentem gwiazdkowym, zwłaszcza że widzów przywita tradycyjnie Święty Mikołaj ze swoją ekipą i prezentami dla najmłodszych widzów.
Uwaga: Zakup biletu dla rodzica nie obowiązuje jedynie w przypadku gdy dziecko siedzi na kolanach swojego opiekuna.
Zapraszamy
PROM-ART
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.