FESTIWAL ZDROWIA PSYCHE SOMA - wszystkie bilety

Organizator

Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych Honorata Dziel

Dane kontaktowe

Dąbrowskiego 30A
60-841 Poznań

2019-09-29T21:30:00+0200
FESTIWAL ZDROWIA PSYCHE SOMA Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych Honorata Dziel
od 28-09-2019 do 29-09-2019 Poznań Aula Artis
INFO

Opis wydarzenia:

Festiwal Zdrowia Psyche Soma to pierwszy ogólnopolski Festiwal o takim charakterze. Jego celem uświadomienie i podkreślenie spójności istniejącej pomiędzy ciałem a umysłem. Fakt, że jedno wpływa na drugie jest dla Wielu jasny, jednak w praktyce często jeden z aspektów jest pomijany. Wydarzenie również ma zaznaczyć konieczność współpracy pomiędzy lekarzami a fizjoterapeutami, naturoterapeutami, psychologami, psychiatrami, dietetykami itp.

Podczas Festiwalu wystąpi trzynastu prelegentów z różnych dziedzin m.in. ginekologii, seksuologii, dietetyki, psychosomatyki.

Festiwal skierowany jest do wszystkich osób, którym zależy na poprawie zdrowia, głębszym poznaniu siebie i swoich potrzeb.
Dla osób z dolegliwościami bólowymi, dla tych, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu, ale nie do końca wiedzą w którą pójść stronę.
Dla wszystkich tych, którzy poszukują większych dawek wiedzy.
Dla lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów, naturoterapeutów, psychologów, psychiatrów, dla wszystkich, dla których ważne jest szersze spojrzenie na zdrowie pacjenta.

Formuła jest dwudniowa:
Pierwszy dzień składać się będzie z wykładów najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.
Drugi dzień to warsztaty skierowane zarówno dla ciała, jak i dla umysłu, ducha.
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.