Organizator

Bio Serwis sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Jana Długosza 2-6
51-162 Wrocław

Sobota 17 Luty 2018 20:00
2018-02-17T20:00:00+0100
Największy Magic Show w Polsce Marcin Muszyński
Największy Magic Show w Polsce Marcin Muszyński Bio Serwis sp. z o.o.
2018-02-17 , godz. 20:00 (Sobota) Karpacz Hotel Gołębiewski w Karpaczu
INFO

Opis wydarzenia:

Magiczne Widowisko dla całej rodziny!

Gwiazda wielu programów telewizyjnych-Iluzjonista Marcin Muszyński jest twórcą i reżyserem największego Magicznego Widowiska w Polsce. Szerszej publiczności zaprezentował się w show "Mam Talent", gdzie jako pierwszy Iluzjonista dotarł do ścisłego Finału i czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce!

"To była jedna z najlepszych rzeczy jakie w życiu widziałem, nie tylko w telewizji ale w ogóle, chociaż wiele juz w życiu widziałem"
- JURY MAM TALENT

Swoimi programami zaskakuje cały czas, twórczość została dostrzeżona i Marcin został nagrodzony statuetką za Osobowość i Sukces Roku 2016r.

Unikatowe, autorskie Widowisko Najbardziej rozchwytywanego Polskiego Iluzjonisty Marcina Muszyńskiego.
Show oprawione jest w większości przez specjalnie skomponowaną muzykę, zawodowe sceniczne oświetlenie i nagłośnienie. Klimat podnosi obecność efektów pirotechnicznych, lasery i ścielący się dym niczym chmury. Specjalnie zaprojektowane stroje z setkami kamieni swarovskiego. Piękne utytułowane modelki.
To wszystko sprawia, że jest to unikatowe widowisko iluzji jakiego do tej pory w Polsce nie było!

Spektakl tworzą różnorodne etiudy z dziedziny Dużej Iluzji, przeplatane magicznym kabaretem, podczas którego będą zapraszane również osoby z publiczności na scenę.

Zabierz swoich bliskich na spektakl magii, który przeniesie Cię w inną rzeczywistość, świat Fantazji i Baśni. Przeżyj z nami przygodę z Mam Talent jeszcze raz! Podczas spektaklu Iluzjonista zaprezentuje wszystkie Iluzje, które zaprowadziły go do Finału Mam Talent! W spektaklu nie zabraknie nowości jak i Premierowej sztuki z Latającym Fortepianem!

Pozwól przenieść się w ten zaczarowany świat!

KUP BILET ZANIM ZNIKNIE!

Spektakl, na którym zarówno dorośli jak i dzieci znajdą wspaniałą zabawę i moc wrażeń. Widowisko przeznaczone jest dla całych rodzin od 2 do 107-lat. Musisz to zobaczyć!

Dodatkową atrakcją będzie....
Voucher do Najbardziej Luksusowego Spa w Polsce "Kandara" na masaż dla dwojga, którym zostanie obdarowana jedna z Par podczas show!
Inne wydarzenia
Bilety na: Teatranki
Warsztat
Teatranki
Poznań - 04 Marzec 2018 KUP BILET od 10 zł
Bilety na: OPERA NA START
Inne
OPERA NA START
Gdańsk - 04 Marzec 2018 INFO
Bilety na: OPERA TU!TU!
Inne
OPERA TU!TU!
Gdańsk - 04 Marzec 2018 KUP BILET od 28 zł
Bilety na: OPERA NA START
Inne
OPERA NA START
Gdańsk - 04 Marzec 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.