NIEZNANY IMPRESJONIZM KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH

NIEZNANY IMPRESJONIZM KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH  4.03. g. 18  Sala WystawRysunki, gwasze, pastele… Plakaty, grafiki, fotografie… Pocztówki, znaczki, exlibrisy… Dla wielu przygoda kolekcjonerska zaczyna się właśnie od prac na papierze. Niezwykle różnorodne, z reguły dostępne w niższych przedziałach cenowych, swym urokiem potrafią uwieść, ale i zwieźć niejednego amatora czy znawcę. Co to jest croquis? Jak wykonuje się pochoir? Co oznacza skrót
Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

Sala Wystaw Święty Marcin 80/82 61-809 Poznań

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

Środa 4 marca 2020 18:00
2020-03-04T18:00:00+0100
NIEZNANY IMPRESJONIZM  KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH
NIEZNANY IMPRESJONIZM KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH Centrum Kultury ZAMEK
2020-03-04 , godz. 18:00 (Środa) Poznań Sala Wystaw

Opis wydarzenia:

NIEZNANY IMPRESJONIZM
 KOLEKCJA NA PAPIERZE. SPOTKANIE WOKÓŁ PRAKTYK KOLEKCJONERSKICH
  4.03. g. 18
  Sala Wystaw

Rysunki, gwasze, pastele… Plakaty, grafiki, fotografie… Pocztówki, znaczki, exlibrisy… Dla wielu przygoda kolekcjonerska zaczyna się właśnie od prac na papierze. Niezwykle różnorodne, z reguły dostępne w niższych przedziałach cenowych, swym urokiem potrafią uwieść, ale i zwieźć niejednego amatora czy znawcę. Co to jest croquis? Jak wykonuje się pochoir? Co oznacza skrót e.a.? Czym jest fiksatywa? Jak oprawiać prace na papierze? Jak je eksponować? Jak, bez lęku, rozbudowywać swoją kolekcję? Porozmawiajmy.
prowadzenie: Magdalena Dworak-Mróz
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.