NIEZNANY IMPRESJONIZM Warsztaty z tworzenia notesów z upcyklingu dla dorosłych - wszystkie bilety

 NIEZNANY IMPRESJONIZMWarsztatyz tworzenia notesówz upcyklingu dla dorosłych    TypEdukacja    Miejsce Sala Prób    Godzina g. 17    Data 21.01.2020    Cena 15 zł    wiek:15+Wykorzystamy stare gazety, tekturę, papier do pakowania prezentów i wszelką makulaturę, by stworzyć własny, szyty notes z okładką. Wewnątrz notes będzie miał autorskie wkładki z kolażami i oryginalne strony zależne od inwencji twórcy (zaproponujemy na przykład niestandardowe kartki w kropki). Mile

Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

CK Zamek Sala Prób Święty Marcin 80/82 61-809 Poznań

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

2020-01-21T17:00:00+0100

Opis wydarzenia:

 NIEZNANY IMPRESJONIZM
Warsztaty
z tworzenia notesów
z upcyklingu dla dorosłych

    TypEdukacja
    Miejsce Sala Prób
    Godzina g. 17
    Data 21.01.2020
    Cena 15 zł
    wiek:15+

Wykorzystamy stare gazety, tekturę, papier do pakowania prezentów i wszelką makulaturę, by stworzyć własny, szyty notes z okładką. Wewnątrz notes będzie miał autorskie wkładki z kolażami i oryginalne strony zależne od inwencji twórcy (zaproponujemy na przykład niestandardowe kartki w kropki). Mile widziane dodatkowe, własne zasoby papierowe, zwłaszcza w zakresie czystych kartek do wypełnienia notesu. Chodzi wszak o to, by dać drugie życie papierowi już kiedyś kupionemu, który gdzieś nam zalega i teraz może być powtórnie wykorzystany. Wszystkie przybory i narzędzia zapewniamy, ale jeśli posiadacie na przykład swoje igły introligatorskie – także będą mile widziane.


prowadzenie: Daria Mielcarzewicz
czas trwania: ok. 90’
Inne wydarzenia
Bilety na: Krakowski Salon Poezji w Łodzi
Inne
Krakowski Salon Poezji w Łodzi
Łódź - 19 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Andre Rieu- 70 lat młodości
Widowisko
Andre Rieu- 70 lat młodości
Jarocin - 19 stycznia 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.