Poznański Klub Podróżnika - Z Andów do Amazonii - Emil Witt

Ewa Witczak zaprasza na spotkanie z Emilem Witt pt. „Z Andów do Amazonii - w poszukiwaniu ducha puszczy"21 września 2020 godz.19Kino Rialto, Poznań, ul. Dąbrowskiego 38Emil Witt pokaże nam barwne nagrania z wyprawy do Indian Quechua i Ashaninka zamieszkujących mało znane zakątki peruwiańskich bezdroży. Z chłodnych i tajemniczych Andów wpadniemy wprost do parnej Amazońskiej puszczy w niezwykłe miejsca, gdzie rzeczywistość przeplata się z legendą.Ruszymy szlakiem tajemniczej sztuki naskaln
Organizator

Poznański Klub Podróżnika

Kino Rialto Dąbrowskiego 38 60-832 Poznań

Dane kontaktowe


Poniedziałek 21 września 2020 19:00
2020-09-21T19:00:00+0200
Poznański Klub Podróżnika - Z Andów do Amazonii - Emil Witt
Poznański Klub Podróżnika - Z Andów do Amazonii - Emil Witt Poznański Klub Podróżnika
2020-09-21 , godz. 19:00 (Poniedziałek) Poznań Kino Rialto
INFO

Opis wydarzenia:

Ewa Witczak zaprasza na spotkanie z Emilem Witt pt. „Z Andów do Amazonii - w poszukiwaniu ducha puszczy"

21 września 2020 godz.19
Kino Rialto, Poznań, ul. Dąbrowskiego 38

Emil Witt pokaże nam barwne nagrania z wyprawy do Indian Quechua i Ashaninka zamieszkujących mało znane zakątki peruwiańskich bezdroży. Z chłodnych i tajemniczych Andów wpadniemy wprost do parnej Amazońskiej puszczy w niezwykłe miejsca, gdzie rzeczywistość przeplata się z legendą.
Ruszymy szlakiem tajemniczej sztuki naskalnej i potrzeby serca, która zaprowadza tam, gdzie w najśmielszych snach byśmy się nie znaleźli. Ucieczka przed bykiem, zsypujące się drogi w przepaść, rozprawy sądowe, mrówki w gaciach, spanie pośród świnek morskich, spadanie z kaskady wodnej. Te historie są relacją z 3-miesięcznej wyprawy do Peru. Zapraszamy Was, aby do tej przygody dołączyć!

Emil Witt - autor amatorskiego filmu - wolny duch, od 7 lat eksploruje amazońską puszczę. Pierwszą wyprawę zorganizował samodzielnie w wieku lat 18. Wybrał się wtedy na 2 miesiące do brazylijskich lasów deszczowych. Od tamtego czasu publikuje reportaże i fotografie w czasopismach: National Geographic Traveler, Magazyn Podróże, Angora, udzielał wywiadów w TVP, TVN, Radio Poznań, Radio Trójka. Jako storyteller odwiedza placówki kultury i szkoły. Poza warsztatami survivalowymi w Polsce organizuje też wyprawy jako przewodnik do peruwiańskich Andów i Amazonii. W międzyczasie komponuje muzykę elektroniczną, zajmuje się siedliskiem na wsi i udziela się na wielu festiwalach.
Inne wydarzenia
Bilety na: Portrety Ziemi – Magda Jończyk „Himalaje. Niezwykłe życie Szerpów”
Inne
Portrety Ziemi – Magda Jończyk „Himala...
Leszno - 25 września 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.