STREFA ZABAWY " W Krainie Tańczących Rąk" - wszystkie bilety

STREFA ZABAWY 14.11.W KRAINIE TAŃCZĄCYCH RĄK/prowadzenie: Aleksandra PasickaWarsztaty tańca kreatywnego dla dzieci w wieku 3-5 lat. Czy ręce mogą tańczyć? Oczywiście, że mogą i to jak! Jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze, to wsiadaj ze mną do Mucholotu i ruszaj w nieznane, do Krainy Tańczących Rąk, gdzie nasze ręce nauczą się ruchów płynnych, i miękkich jak fale morskie, ostrych i kanciastych jak nożyczki, radosnych i skocznych jak piłeczki. Wprawimy je w ruch we wszystk

Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

CK Zamek Bawialnia Święty Marcin 80/82 61-809 Poznań

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

2020-11-14T11:00:00+0100
2020-11-14, godz. 11:00 (Sobota) Poznań CK Zamek Bawialnia

Opis wydarzenia:

STREFA ZABAWY

14.11.
W KRAINIE TAŃCZĄCYCH RĄK/prowadzenie: Aleksandra Pasicka
Warsztaty tańca kreatywnego dla dzieci w wieku 3-5 lat. Czy ręce mogą tańczyć? Oczywiście, że mogą i to jak! Jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze, to wsiadaj ze mną do Mucholotu i ruszaj w nieznane, do Krainy Tańczących Rąk, gdzie nasze ręce nauczą się ruchów płynnych, i miękkich jak fale morskie, ostrych i kanciastych jak nożyczki, radosnych i skocznych jak piłeczki. Wprawimy je w ruch we wszystkie możliwe strony i na wszystkie możliwe sposoby, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Zabierz ze sobą wygodny strój, miękkie obuwie (tenisówki lub baletki), czystą wodę do picia i dobry humor. Dzieci pozostają pod opieką prowadzącej. Liczba miejsc ograniczona.
 
g.11-11.45 Bawialnia/bilety: 15 zł
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.