Sukces oczami kobiet

SUKCES OCZAMI KOBIET – to nowy cykl spotkań dla kobiet, podczas których przy pysznej kawie porozmawiamy o tym co dla Nas ważne, wartościowe i cenne w życiu. Już niebawem II edycja tego fantastycznego wydarzenia, która odbędzie się 26 marca 2020 roku w sali widowiskowej przy ulicy Mickiewicza 89. :) Póki co prezentujemy Państwu pierwszego gościa – którym będzie Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Mama dwóch synów Franciszka i Juliana. Córka, przyjaciółka. Właścicielka dwóch psów ŚWIRUSA
Organizator

Śremski Ośrodek Kultury- Kinoteatr Słonko

Sala widowiskowa Muzeum Śremskiego Adama Mickiewicza 89 63-100 Śrem

Dane kontaktowe

ul. Mickiewicza 77
63-100 Śrem

Czwartek 26 marca 2020 17:30
2020-03-26T17:30:00+0100
Sukces oczami kobiet
Sukces oczami kobiet Śremski Ośrodek Kultury- Kinoteatr Słonko
2020-03-26 , godz. 17:30 (Czwartek) Śrem Sala widowiskowa Muzeum Śremskiego

Opis wydarzenia:

SUKCES OCZAMI KOBIET – to nowy cykl spotkań dla kobiet, podczas których przy pysznej kawie porozmawiamy o tym co dla Nas ważne, wartościowe i cenne w życiu. Już niebawem II edycja tego fantastycznego wydarzenia, która odbędzie się 26 marca 2020 roku w sali widowiskowej przy ulicy Mickiewicza 89. :)

Póki co prezentujemy Państwu pierwszego gościa – którym będzie Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Mama dwóch synów Franciszka i Juliana. Córka, przyjaciółka. Właścicielka dwóch psów ŚWIRUSA i BONO oraz kota TOTALA. Autorka książki „ MAMA I TATA TO MY!” Iga Production. Felietonistka LOUNGE MAGAZIN, MAGAZYNU KOBIET KREATYWNYCH, LIVE &TRAVEL, ANYWHERE.pl, COSMOPOLITAN. Ambasadorka Fundacji Oswoić Los, programu INTELIGENTNY START, akcji MAMA W PRACY, Śniadanie Daje Moc, DOTYKAM=WYGRYWAM oraz #MojaSuperMoc. Nominowana i nagrodzona w konkursach: KOBIETA Z PASJĄ, KRÓLOWA DOBROCZYNNOŚCI, METAMORFOZA ROKU. Jako jedyna Polka została przedstawiona w międzynarodowym wydawnictwie GLOBAL INFLUENTIAL WOMEN.

Ponadto prowadzi cykl szkoleń KOBIETA PETARDA!, podczas których mówi o tym, jak połączyć życie zawodowe z prywatnym, zaplanować dalszą karierę, uwierzyć w swoją wartość, kompetencje i umiejętności, odzyskać poczucie kobiecości, przestać zapominać o własnych potrzebach, znaleźć inspirację do działania oraz nauczyć się wspierać emocjonalnie inne kobiety!

Paulina Smaszcz-Kurzajewska to nie jedyny gość marcowego spotkania. :) W przyszłym tygodniu będziemy informować o kolejnych niespodziankach jakie przygotowaliśmy. :)

Sukces Oczami Kobiet – niech to będzie dla Nas przestrzeń do poznania się, nawiązania nowych przyjaźni oraz relacji ponad podziałami.
Inne wydarzenia
Bilety na: Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
Muzea
Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Po...
Poznań - 18 lutego 2020 INFO
Bilety na: Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich
Warsztat
Warsztaty z ozdabiania Pierników Izers...
Świeradów-Zdrój - 18 lutego 2020 INFO
Bilety na: Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich
Warsztat
Warsztaty z ozdabiania Pierników Izers...
Świeradów-Zdrój - 18 lutego 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.