Organizator

WATS SP. Z o.o.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach Plac Sławika i Antalla 1 40-166 Katowice

Dane kontaktowe

Obrzeżna Północna 15C
41-400 Mysłowice

terminy od 23-11-2019 do 24-11-2019
2019-11-23T00:00:00+0100 2019-11-24T00:00:00+0100
Targi Fryzjerskie Festiwal Hair Fair & Targi Kosmetyczne Beauty Fair | Katowice 23-24 listopada 2019 r.
Targi Fryzjerskie Festiwal Hair Fair & Targi Kosmetyczne Beauty Fair | Katowice 23-24 listopada 2019 r. WATS SP. Z o.o.
od 23-11-2019 do 24-11-2019 Katowice Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
INFO

Opis wydarzenia:

Wielkie święto fryzjerów, kosmetyczek, wizażystów i stylistów paznokci w Katowicach! Po raz 19. odbędzie się Festiwal Fryzjerski Hair Fair oraz Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair.
 
Ta spektakularna impreza pełna niesamowitych wydarzeń scala i integruje całą branżę beauty a także jest okazją do ogromnej dawki edukacji, inspiracji, poznawania trendów, niezwykłych spotkań skupionych wokół tematyki urody.
 
Tej jesieni spodziewamy się jeszcze więcej marek, pokazów i wydarzeń towarzyszących i zapewniamy, że targi znów zaskoczą swoim rozmachem.
 
Tegoroczna edycja Hair & Beauty Fair odbędzie się w samym sercu Katowic, w najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Europie – Hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego.
 
Organizator – firma WATS - już teraz zapowiada: zapiszcie w kalendarzach już dzisiaj – 23 i 24 listopada widzimy się w Centrum Kongresowym MCK w Katowicach.

 
Wydarzenia towarzyszące BEAUTY FAIR:
 
- 4. Kongres Kosmetologiczny Beauty Fair 2019. Sesja wykładowa dla kosmetologów i kosmetyczek składająca się na 5 wyjątkowych, merytorycznych opracowań zagadnień z zakresu najnowszej kosmetologii, zabiegów i urządzeń w estetyce. Kongres dodatkowo płatny. Udział certyfikowany.
- Scena edukacyjna Beauty Stage – 2 dni z pokazami zabiegów, prezentacjami nowości i wiodącymi tematami dla branży beauty. Udział bezpłatny w ramach bieltu na targi.
- Mistrzostwa Polski Make-Up Talent Show – najbardziej prestiżowe Mistrzostwa Makijażu w Polsce, z nagrodą główna w postaci kwalifikacji oraz w pełni opłaconego wyjazdu i startu w Mistrzostwach Świata Make Up w Dusseldorfie 2020 r. Ranga Mistrzostw: laureatka Make Up Talent Show – Marta Wiola zdobyła w 2019 r. tytuł Mistrza Świata Make Up.
- Warsztaty III Międzynarodowego Sympozjum Stylistów Paznokci – Technical & Artistic Nail Design 2019
- V jubileuszowe Światowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nailpro Competition Poland – z finałem w Las Vegas
- Beauty Award - Konkurs dla firm na najlepszy produkt roku 2019 prezentowany na targach.
- Prestiżowa scena główna - Show & Artist - niedzielne pokazy Mistrzów. Spotkamy się z Mistrzami, zdobywcami Medali na Mistrzostwach Świata, niekwestionowanymi autorytetami fryzjerskimi, kreatorami i wizjonerami, artystami inspirującymi od pokoleń a także z młodymi twórcami dynamicznych pokazów / show fryzjerskich.
- Show & Artist Sobota – druga edycja świetnie przyjętej Parady Akademii Fryzjerskich – Academy Day - pod patronatem portalu fryzejrzy.com. To sprawdzona inicjatywa współpracy Festiwalu z mediami i wiodącymi Szkołami Fryzjerskimi. Pod wspólną egidą Academy Day swoje możliwości szkoleniowe zaprezentują styliści, od których warto uczyć się i czerpać najnowszą wiedzę fryzjerską.
- Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top CityUwaga! Nowe kategorie startowe. Zgłoszenia przez stronę www.festiwalfryzjerski.pl już od czerwca 2019
- Edukacyjna scena techniczna Edu Stage – Wyjątkowa scena edukacyjna gdzie Akademie i Firmy szkoleniowe przygotowują dla fryzjerów pokazy pełne wiedzy i umiejętności.
 
Formuła sceny daje fryzjerom możliwość skorzystania ze szkoleń w pigułce bez dodatkowych kosztów. Edukatorzy przygotowują pokazy typu step by step, tak aby fryzjerzy mogli nauczyć się czegoś nowego i jednocześnie sprawdzić ofertę szkoleniową na rynku.
 
- Strefa targowa z ponad 300 profesjonalnymi markami – najlepsze marki, znane firmy, stoiska prezentacyjne i sprzedażowe, setki promocji i specjalne targowe rabaty w pasażu wystawienniczym;
- Porady edukatorów na stoiskach wystawców – spotkania z ambasadorami i instruktorami profesjonalnych marek kosmetycznych i fryzjerskich;
- Promocje, okazje, rabaty i specjalne ceny targowe;
 
Wszystko to w przepięknych wnętrzach najnowocześniejszej Hali wystawienniczej w Europie – Centrum Kongresowe w samym sercu Katowic obok Spodka.
 
Spotkajmy się w Katowicach na wielkim święcie branży beauty.
 
 
www.festiwalfryzjerski.pl
 
www.beautyfair.pl
Inne wydarzenia
Bilety na: Bawialnia
Inne
Bawialnia
Łódź - 06 grudnia 2019 INFO
Bilety na: BBB sobota 0-1
Warsztat
BBB sobota 0-1
Łódź - 07 grudnia 2019 INFO
Bilety na: Plac zabaw
Warsztat
Plac zabaw
Łódź - 07 grudnia 2019 INFO
Bilety na: BBB sobota 1-2
Warsztat
BBB sobota 1-2
Łódź - 07 grudnia 2019 INFO
Bilety na: Totalna bemolka
Warsztat
Totalna bemolka
Łódź - 07 grudnia 2019 kup bilet od 16 zł
Bilety na: Ale kanał muz
Warsztat
Ale kanał muz
Łódź - 07 grudnia 2019 kup bilet od 16 zł
Bilety na: BBB sobota 2-3
Warsztat
BBB sobota 2-3
Łódź - 07 grudnia 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.