Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex

Adres wydarzenia

MTP
Głogowska 14

Niedziela 19 Luty 2017
Sprzedaż online kończy się : 19-02-2017 10:00


2017-02-19T10:00:00+0100
Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex
Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex
2017-02-19 , godz. 10:00 (Niedziela) Poznań MTP
INFO

Opis wydarzenia:

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex


W dniach 17-19 lutego 2017 r. w Poznaniu odbędzie trzecia edycja Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych  BOATEX. To wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą, zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie.

Na targach BOATEX będzie można zobaczyć bogatą środków pływających, zaczynając od tych najmniejszych, a kończąc na dużych, ekskluzywnych jednostkach morskich.

Piątek VIP Biznes Day to wyjątkowy dzień organizowany w gronie profesjonalistów i największych pasjonatów. Obecność na VIP Day to pierwszeństwo atrakcji, promocji i niezapomnianych wrażeń. Nasi goście w tym dniu cenią sobie szczególnie możliwość budowania dobrych relacji biznesowych i towarzyskich. Poznaj najlepszych hobbystów i zawodowców na VIP Biznes Day!


* Bilet jednorazowego wstępu z parkingiem, to jedyna gwarancja miejsca parkingowego na parkingu MTP wjazd od ul. Śniadeckich lub od ul. Matejki podczas wydarzenia. Jednorazowy parking wyłącznie dla samochodów osobowych w godzinach otwarcia targów dla zwiedzających.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.


Ceny biletów:

Uwaga:

Bilet jednorazowy upoważnia również do zwiedzenia ekspozycji targów KNIEJE, RYBOMANIA i TOUR SALON odbywających się w tym samym czasie.

Inne wydarzenia
Bilety na: BAJKOPERA - KOT W BUTACH
Warsztat
BAJKOPERA - KOT W BUTACH
Łódź - 25 Luty 2017 INFO
Bilety na: DZIECIAKI NA PIĘTRZE - Warsztat
Warsztat
DZIECIAKI NA PIĘTRZE - Warsztat "Kulin...
Poznań - 25 Luty 2017 INFO
Bilety na: Babi Targ®
Inne
Babi Targ®
Poznań - 26 Luty 2017 KUP BILET od 5 zł
Bilety na: Teatranki
Warsztat
Teatranki
Poznań - 26 Luty 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.