VI Rozbijalnia Szklanych Sufitów w Oleśnicy - wszystkie bilety

Organizator

Fundacja Pomiędzy

Dane kontaktowe

Kościerzyńska 7
60-446 Poznań

1970-01-01T01:00:00+0100
Obecnie nie posiadamy w sprzedaży biletów na to wydarzenie.

Opis wydarzenia:

Rozbijalnia Szklanych Sufitów to spotkanie kobiet, które CHCĄ WIĘCEJ: śmiałości, siły, zdecydowania, pewności siebie, wzmocnienia poczucia własnej wartości, sensu i radości życia.

Dla kogo?
Dla każdej kobiety, która potrzebuje inspiracji, odwagi albo sposobu, oraz dla tych kobiet, które chcą się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.
Dla kobiet aspirujących, bądź pełniących funkcje kierownicze, których kariera dotarła do poziomu "szklanego sufitu" oraz tych wszystkich, które dbają o swój osobisty i zawodowy rozwój, rozwijają przedsiębiorczość i poszukują dla siebie nowych rozwiązań - wychodząc poza stereotypy i utarte przekonania.

Celem naszych spotkań jest rozwijanie przedsiębiorczości i podwyższanie kwalifikacji kobiet do pełnienia funkcji kierowniczych - poprzez uzupełnienie i aktualizowanie wiedzy z zakresu zarządzania oraz rozwijanie umiejętności tzw. miękkich - tak by kobiety, mając wiedzę, umiejętności i świadomość swojej wartości, mogły z powodzeniem prowadzić własne firmy, sięgać po najwyższe stanowiska i aby za pracę były wynagradzane tak samo jak mężczyźni.  
 
VI Rozbijalnia Szklanych Sufitów Oleśnica 2018


Inne wydarzenia
Bilety na: Teatranki
Warsztat
Teatranki
Poznań - 21 października 2018 INFO
Bilety na: OPERA NA START
Inne
OPERA NA START
Gdańsk - 21 października 2018 INFO
Bilety na: OPERA NA START
Inne
OPERA NA START
Gdańsk - 21 października 2018 INFO
Bilety na: TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY – MAŁY KSIĄŻĘ
Widowisko
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY – MAŁY...
Łódź - 21 października 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.