Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

Wtorek 16 kwietnia 2019 17:00
2019-04-16T17:00:00+0200
warsztat
warsztat "ABC diagnoz społeczności lokalnych" Centrum Kultury ZAMEK
2019-04-16 , godz. 17:00 (Wtorek) Poznań CK Zamek Sala Prób
INFO

Opis wydarzenia:

warsztat "ABC diagnoz społeczności lokalnych"
Zapraszamy na warsztat podczas, którego wspólnie nauczymy się podstawowych technik pomocnych w prowadzeniu diagnozy potrzeb społeczności lokalnych. Zastanowimy się, co zrobić, by diagnoza była przyjemna i angażująca zarówno dla odbiorców, jak i prowadzących. Postawimy sobie pytanie, jaka wiedza jest nam niezbędna gdy realizujemy projekty osadzone lokalnie i gdzie możemy jej poszukiwać.
 
DLA KOGO? Warsztat kierujemy do osób, które chcą zyskać podstawową wiedzę w prowadzeniu diagnozy potrzeb grup z którymi pracują/chcą pracować: edukatorek, kuratorów społecznych, aktywistek, pracowników instytucji kultury, nauczycielek, studentów
 
Wydarzenia realizowane w ramach cyklu „Zamkowego Narzędziownika – szkolenia ” organizowanego przez Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
 
Warsztat poprowadzi Weronika Chodacz z Fundacji Pole Dialogu. Z wykształcenia etnografka i trenerka (Instytut Etnologii i Antropologii UJ, Szkoła Trenerów STOP i Szkoła Treningu Grupowego). Uczy ludzi w różnym wieku, jak prowadzić badania społeczne. Moderuje warsztaty partycypacyjne. Wspiera twórcze uczestnictwo w kulturze mieszkańców wsi i miast.
 
Inne wydarzenia
Bilety na: BBB środa 0-1
Warsztat
BBB środa 0-1
Łódź - 24 kwietnia 2019 INFO
Bilety na: BBB środa 1-3
Warsztat
BBB środa 1-3
Łódź - 24 kwietnia 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.