2019-03-23T10:30:00+0100
Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości
Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości "Co zrobić, aby zarobić w 2019r.?" Fundacja Invest Cuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych
2019-03-23 , godz. 10:30 (Sobota) Kraków Ice Kraków Congress Centre
INFO

Opis wydarzenia:

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości "Co zrobić, aby zarobić w 2019r.?"
Na warsztatach wystąpią praktycy rynku, którzy osiągnęli sukces w ciągu kilku lat zaczynając od zera. A więc by być może tak jak Ty zaczniesz. Dowiesz się, jak jest to możliwe i wykonalne praktycznie dla każdego, który chce się oddać takiemu sposobowi na życie. Zapraszamy na wywiady z prelegentami, które systematycznie dzieją się w kolejne środy począwszy  od 13.02.2019 w telewizji comparic24.pl., a czwartym tygodniu będzie to spotkanie z osobą, która osiągnęła sukces w ciągu 12 miesięcy stosując pokazywane na warsztatach metody Tomka, Roberta i Marcina.
 
Plan Warsztatów:
10:30 – 11:45 Tomasz Burcon  „Co zrobić,  aby zarobić 400% w trzy miesiące”
Podczas warsztatów Tomka:

Poznasz metodę jak inwestując 5000 zł można wyciągnąć 20 000 zł, którą może zastosować każdy, natychmiast
Tomek, pokaże na własnych przykładach i wypracowanych zasadach (stworzonych dzięki obsłudze tysięcy rezerwacji i najemców, jak i gdzie szukać nieruchomości dających największą stopę zwrotu. Usłyszysz o czynniku, nieznanym 99% osobom, a który jest kluczowy w wyborze nieruchomości i zwiększa rentowność nawet o 100%.
Usłyszysz jak dobrze zacząć i nie popełnić błędów. Jeśli szukasz osób lub firm, którym powierzysz część lub całość procesu, dowiesz się jak sprawdzić ich kluczowe dla Ciebie kompetencje.
W trakcie warsztatów Tomek pokaże jak szukać, dostosować, wykończyć i wyposażyć nieruchomość. Dowiesz się także, jak zarządzać lub jak dobrać firmy, aby zmaksymalizowały Twój zysk stosując najem hybrydowy - krótko i długoterminowy, optymalizację powierzchni i zbudować mieszaną grupę docelową – firmy / turyści.

11:50 – 13:05 Marcin Kubiak „Co zrobić,  aby zarobić nic nie robiąc, czyli słowo o pasywnym  
                                                       inwestowaniu”
Podczas warsztatów Marcin przekaże praktyczną wiedzę i doświadczenie o tym, co to jest pasywne inwestowanie w nieruchomości oraz jak to robić maksymalizując dochody z tego tytułu. Znajdziesz odpowiedzi na kluczowe pytanie każdej zajętej osoby, czyli:
1. Jak można bezpiecznie inwestować w nieruchomości nie wychodząc z domu i nie znając branży?
2. Jak wchodzić we „Wspólne Inwestowanie", czyli grupowe zakupy mieszkań?
Ponadto uzyskasz kluczowe informacje w zakresie:

Jakie są formy inwestowania pasywnego w nieruchomości?
Pokażę Ci najpopularniejsze i najbezpieczniejsze sposoby. 
Przekaże Ci też praktyczną wiedzę i doświadczenie o tym,  jakie nieruchomości dają największe stopy zwrotu.
Opowie, jak można zarabiać robiąc remonty mieszkań dla rodzin, jak zarabiać na gotowcach inwestycyjnych na wynajem, jak zarabiać kupując pakiety mieszkań od deweloperów.

 
13:05 – 13:35 Przerwa
 
13:35 – 14:50 Robert Jarczyński „Kup-wyremontuj-sprzedaj-Zarób”
Podczas warsztatów Roberta dowiesz się: 
·            Jakie nieruchomości są dla mnie najlepsze i dlaczego? 
·            Dowiesz się jak  w praktyce ocenić wartość nieruchomości? 
·            Kiedy zapłacić więcej, kiedy zapłacić mniej? 
·            Jak planować inwestycję, aby miała jak największy zwrot? 
·            Jak planować zyski z najmu? 
·            Jak sprawić, żeby najem był prosty i powtarzalny, aby móc skutecznie zarabiać?
14:55 – 16:10 Jacek Kubrak „Czego na Ziemi nie przybywa i co z tego wynika dla naszego portfela?”
W trakcie prelekcji Jacka dowiesz się: 

Jaka może być struktura portfela inwestycyjnego niezależna od koniunktury gospodarczej? 
Jak swoje portfele inwestycyjne budują najbogatsi i czego się można od nich nauczyć?
Na tej kanwie poznasz miejsce, jakie w portfelu inwestycji zajmują nieruchomości. 
Zapoznasz się z trendami w zakresie nieruchomości, jak się mają do inflacji, jaki jest potencjał rynku w Polsce , oraz jak wypada jego porównanie z innymi rynkami europejskimi czy zamorskimi. 
Znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego każdy trader może zwiększyć swoją skuteczność tradingową i poprawić swoją równowagę emocjonalną działając także w segmencie nieruchomości. 

16:15 – 17:30 Debata prowadzona przez Jacka Kubrak z udziałem prelegentów o rynku nieruchomości i
                          jego przyszłości.
 
Informacje o prelegentach:
Tomasz Burcon - stworzył od zera, bez inwestowania środków, Apartments Possession, zarządzającą kilkudziesięcioma nieruchomościami w trzech miejscowościach. Specjalizuje się w maksymalizacji i automatyzacji zysku pasywnego dla inwestorów.  Członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik, Lider ds. rozwoju i tworzenia oddziałów zagranicznych Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem Mieszkanicznik. Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO i Akademii Mieszkanicznika.
Marcin Kubiak - inwestor, właściciel  firmy zarządzającej pokojami, członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik.. Obecnie jego firma posiada w portfelu 70 świeżo wyremontowanych pokoi. Kupuje, remontuje i sprzedaje 3-4 mieszkania miesięcznie.

Robert Jarczyński - multiinwestor w nieruchomości. W branży pracuje z pasją i zajmuje się zarządzaniem najmem, flipami (kup-wyremontuj-sprzedaj), wynajdowaniem i przygotowywaniem okazji dla inwestorów oraz inwestycjami deweloperskimi. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Wykładowca ASBIRO, członek Stowarzyszenia "Mieszkanicznik", prelegent na wielu konferencjach w nieruchomościach, m.in. Maraton WIWN, Forum Nowoczesnych Inwestorów Daniela Siwca. Właściciel kamienicy w Łodzi oraz kilkunastu w pełni zoptymalizowanych mieszkań. Jak mało kto potrafi połączyć wiele dziedzin związanych z biznesem i nieruchomościami, aby skutecznie zarabiać.  Jest praktykiem od 2012. Aktualnie wynajmujemy mieszkania 100 najemcom, oraz utrzymuje się wyłącznie najmu nieruchomości.
 
Jacek Kubrak - uczestniczy w rynku finansowym od czerwca 1992 roku. Jest doświadczonym inwestorem w obszarze opcji, akcji oraz walut, zarówno, jako inwestor indywidualny, jak i instytucjonalny. Swoją strategię inwestycyjną opiera na łączeniu ze sobą sześciu klas aktywów dopasowanych do cyklu ekonomicznego, jakim porusza się światowa gospodarka. Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital, tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując interdyscyplinarne projekty doradczo-menedżerskie koncentrujące się na zwiększaniu wartości rynkowej przedsiębiorstw w oparciu o zmiany podejścia do innowacji oraz wdrożenia nowych technologii. Propagator i Inspirator niezależności finansowej  i wolności osobistej Prelegent na seminariach i warsztatach. Autor projektów „Cool Trader Mind" oraz „Trader poza wykresem", których celem jest powiększenie grona wygrywających traderów i inwestorów giełdowych.
Inne wydarzenia
Bilety na: Teatranki
Warsztat
Teatranki
Poznań - 24 marca 2019 kup bilet od 10 zł
Bilety na: Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej
Widowisko
Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej
Katowice - 24 marca 2019 INFO
Bilety na: NA SPOTKANIE KULTUR
Warsztat
NA SPOTKANIE KULTUR
Oborniki Wlkp. - 24 marca 2019 kup bilet od 30 zł
Bilety na: KONCERT GALOWY
Inne
KONCERT GALOWY
Gdańsk - 24 marca 2019 kup bilet od 55 zł
Bilety na: Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej
Widowisko
Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej
Katowice - 24 marca 2019 INFO
Bilety na: Warsztaty dla dzieci z Kicią Kocią
Warsztat
Warsztaty dla dzieci z Kicią Kocią
Śrem - 25 marca 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.