Organizator

Narodowe Centrum Kultury

Dane kontaktowe

Płocka 13
01-231 Warszawa

Piątek 15 listopada 2019 22:00
2019-11-15T22:00:00+0100
Zaklęcia | Festiwal Eufonie
Zaklęcia | Festiwal Eufonie Narodowe Centrum Kultury
2019-11-15 , godz. 22:00 (Piątek) Warszawa Foyer sali Kameralnej Filharmonii Narodowej

Opis wydarzenia:

Zaklęcia to performance tworzony przez kompozytorkę muzyki elektronicznej Aleksandrę Bilińską, wokalistkę Weronikę Grozdew-Kołacińską i choreografa Jacka Przybyłowicza.

Podczas koncertu obok twórców zobaczymy tancerzy, którzy stworzą improwizowany świat ruchu scenicznego. Zaklęcia to nie lada gratka dla miłośników wydarzeń performatywnych.

Tegoroczna odsłona Festiwalu EUFONIE będzie kolejną okazją do przybliżenia repertuaru muzycznego naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Jedną z cech wyróżniających Festiwal jest różnorodność gatunkowa. W ślad za ubiegłoroczną edycją, która oprócz muzyki klasycznej prezentowała elektronikę i taniec na najwyższym, światowym poziomie, postanowiliśmy poszerzyć ofertę dodatkowo o jazz oraz muzykę dawną.

Informujemy, że integralną częścią wydarzenia jest podążanie za artystami po przestrzeni Filharmonii.
We would like to inform you that following the artists in the Philharmonic's space during the performance is an integral part of the event.


Bilety ulgowe będą dostępne dla emerytów, rencistów, młodzieży szkolnej i studentów do 26. roku życia na podstawie ważnej legitymacji. Studenci zagraniczni muszą posiadać międzynarodową legitymację studencką ISIC.


Organizatorzy: Narodowe Centrum Kultury Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Mecenas: PKN ORLEN

Więcej: www.eufonie.pl

Artyści:


Inne wydarzenia
Bilety na: Muzykalny Maluszek - Zajęcia umuzykalniające z j.angielskim
Warsztat
Muzykalny Maluszek - Zajęcia umuzykaln...
Gdańsk - 12 listopada 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.