zwiedzanie PS - wszystkie bilety

Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

2019-08-29T18:30:00+0200
zwiedzanie PS Centrum Kultury ZAMEK
2019-08-29, godz. 18:30 (Czwartek) Poznań Przestrzenie Zamkowe CKZ

Opis wydarzenia:

ZWIEDZANIE  PS 
Uwaga: Informujemy, że ze względu na prace budowalne prowadzone na strychu zamku,  zwiedzanie PS  obejmie wyłącznie piwnicę. Za konieczną zmianę bardzo przepraszamy!
Cena biletu: 10 zł
 
 
 

Zapraszamy na nietypowe zwiedzanie zamku z przewodnikiem, w trakcie którego zobaczyć będzie można piwnice oraz strychy Centrum Kultury ZAMEK.  Zwiedzanie PS to okazja, by posłuchać o historii zamku, przemieszczając się po niezwykłych przestrzeniach. Ze względu na warunki atmosferyczne (wysoka temperatura), bilety na wydarzenie będą dostępne na tydzień przed wydarzeniem wraz z informacją, czy zwiedzanie odbędzie się w pełnej formie, czy zostanie zredukowane do zwiedzania piwnicy (w takim przypadku cena biletu wynosić będzie 10 zł). W trakcie Zwiedzania PS obowiązuje regulamin dostępny w punkcie informacyjnym CK ZAMEK oraz na stronie internetowej
     Wiek: 15+
      Ze względu na zabytkowy charakter Zamku i jego architekturę, zwiedzanie nie jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchu.
    
 
Inne wydarzenia
Bilety na: Rejs Statkiem Pasażerskim z Warszawy do Serocka
Inne
Rejs Statkiem Pasażerskim z Warszawy d...
Warszawa - 25 sierpnia 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.