"Przyjęcie" Kabaret Czesuaf z zespołem Mitochondrium

Kilkanaście autorskich programów komediowych, nagrody na największych festiwalach kabaretowych, występy telewizyjne, jak również przed bardziej kameralną publicznością. Grupa, która rozśmiesza dzięki swej niezwykłej obserwacji rzeczywistości i przekuwaniu jej w niebanalne żarty. Mowa o Kabarecie Czesuaf, który 18 września wystąpi przed mieszkańcami naszej Gminy. Zaprezentuje program „Przyjęcie”, podczas którego goście usłyszą kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na de
Organizator

Gminny Ośrodek Kultury Sezam

Centrum Kultury w Przeźmierowie Ogrodowa 13a 62-081 Przeźmierowo

Dane kontaktowe

Poznańska 96
62-080 Tarnowo Podgórne

Piątek 18 września 2020 19:00
2020-09-18T19:00:00+0200
"Przyjęcie" Kabaret Czesuaf z zespołem Mitochondrium Gminny Ośrodek Kultury Sezam
2020-09-18 , godz. 19:00 (Piątek) Przeźmierowo Centrum Kultury w Przeźmierowie
INFO

Opis wydarzenia:

Kilkanaście autorskich programów komediowych, nagrody na największych festiwalach kabaretowych, występy telewizyjne, jak również przed bardziej kameralną publicznością. Grupa, która rozśmiesza dzięki swej niezwykłej obserwacji rzeczywistości i przekuwaniu jej w niebanalne żarty. Mowa o Kabarecie Czesuaf, który 18 września wystąpi przed mieszkańcami naszej Gminy. Zaprezentuje program „Przyjęcie”, podczas którego goście usłyszą kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
To jednak nie koniec niespodzianek. Tego wieczoru Kabaretowi Czesuaf akompaniować będzie zespół Mitochondrium. Choć nie lubią klasyfikowania swojej muzyki, zapytani określają ją jako mieszankę funku, popu, soulu i rocka.
 
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.