2018-01-14T19:00:00+0100
10 lecie Kabaretu Nowaki z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego
10 lecie Kabaretu Nowaki z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku
2018-01-14 , godz. 19:00 (Niedziela) Gdańsk Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
INFO

Opis wydarzenia:

 
Już 14 stycznia w  Gdańsku  wyjątkowe 10-lecie Kabaretu Nowaki z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego!
 
Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.
 
Świętując swój jubileusz, Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne, nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.
 
Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was w nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.
 
W przezabawnym show gościnnie wystąpi Igor Kwiatkowski, który powali Was swoim niepowtarzalnym urokiem, błyskotliwą ripostą i niezrównanym talentem! Współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni od czternastu lat skutecznie bawi publiczność i nieprzerwanie zaskakuje nowymi perypetiami takich scenicznych znakomitości jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak.
 
Nie może Was tam zabraknąć!
 
Inne wydarzenia
Bilety na: KABARET NOWAKI
Kabaret
KABARET NOWAKI
Ostrzeszów - 19 Styczeń 2018 KUP BILET od 48 zł
Bilety na: Formacja Chatelet
Kabaret
Formacja Chatelet
Poznań - 20 Styczeń 2018 KUP BILET
Bilety na: Kabaret Nowaki - 10 lecie
Kabaret
Kabaret Nowaki - 10 lecie
Oleśnica - 27 Styczeń 2018 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.