5. Stand-upowy Dzień Kobiet - wszystkie bilety

Organizator

Fundacja Invest Cuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych

Dane kontaktowe

św. Filipa 23/3
31-150 Kraków

2019-03-23T20:00:00+0100
5. Stand-upowy Dzień Kobiet Fundacja Invest Cuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych
2019-03-23, godz. 20:00 (Sobota) Kraków Ice Kraków Congress Centre

Opis wydarzenia:


5. Stand-upowy Dzień Kobiet

Wystąpią: Ewka Błachnio, Wiolka Walaszczyk, Agnieszka Litwin, Ewa Stasiewicz , prowadzenie: Iza Kała.

Gość Specjalny: Urszula Dudziak

Jedyne takie wydarzenie w Polsce i na mapie imprez stand-upowych po raz piąty w Krakowie!  Tego wieczora na scenie występują wyłącznie kobiety. W tym roku  - jak co roku  -  najciekawsze, najzabawniejsze polskie artystki na jednej scenie: Wiolka Walaszczyk, Ewka Błachnio, Ewa Stasiewicz i debiutująca w stand-upie Agnieszka Litwin! Gościem Specjalnym tegorocznej edycji jest: Urszula Dudziak! Całość poprowadzi Iza Kała.

Szykujcie się na niezapomniany wieczór !

Program przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.

Czas trwania: ok. 120 minut

O występujących:

Gość Specjalny – Urszula Dudziak – Można byłoby się rozpisywać o sukcesach artystycznych Urszuli Dudziak, o jej dorobku, scenach dzielonych z z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem czy Stingiem. Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną. Można by było… ale muzyka, to tylko cześć Urszuli Dudziak. Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa supermoc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, jest youtuberką i najlepszą gawędziarką na świecie. Swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami i anegdotami o legendach światowego jazzu czaruje od lat.

https://www.youtube.com/channel/UCPtnPX6lH3I5REqPb028oVQ
https://www.facebook.com/profile.php?id=151960394858551&ref=br_rs

Ewka Błachnio – czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana Limem, ale przypudrowała oko... i aktorka dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności..;). Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić… i to nie tylko swojego Harleya. Grywa solo i z przegenialnym zespołem „Muzikanty”. Ponadto z dużą radością współtworzy kabaret „Para Numer Dwa”, projekt „Stand’up Night” i coroczny „Stand’upowy Dzień Kobiet”, którego gościem będzie już po raz czwarty. Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała  ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian…. Tak. To było spore drzewko!

https://www.facebook.com/ewkablachnio/?ref=br_rs

Wiolka Walaszczyk – Stand-uperka, Improwizatorka, Dzicz Kudłata, Wulkan Energii. W swoim materiale uwielbia dzielić się swoim życiem prywatnym oraz spostrzeżeniami na temat niezrozumianej przez nią rzeczywistości. Na Stand-upowym  Dniu Kobiet od pierwszej edycji.

https://www.facebook.com/wiolka.walaszczyk/?ref=br_rs

Ewa Stasiewicz – Finalistka Antrakt Stand-up Festiwal. W Zielonej Górze organizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. W swoim programie porusza się w bliskiej sobie codzienności, odnajdując schematy znane wszystkim. Ma intrygujące poczucie humoru. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli. Komik o wielu twarzach, w tym jednej Pauliny Macutkiewicz.

https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/
https://www.facebook.com/ewastasiewiczstandup/?ref=br_rs

Agnieszka Litwin – Debiut w stand-upie! Złożona ze sprzeczności, bo i silna i słaba, nadwrażliwa i twarda, głupia i mądra, młoda i stara, spontaniczna i powściągliwa, radosna i smutna. W sinusoidzie życia stara się trzymać tej poziomej kreski.  Lubi dawać ludziom radość. Czasem daje im tylko pusty śmiech, co masuje ich brzuchy, a czasem śmiech przez łzy, co masuje ich serca. Cały czas czuje, że jeszcze wszystko przed nią. Jeśli się myli, to przynajmniej odejdzie w błogiej nieświadomości. Wychodzi z założenia, że każdy ma coś do powiedzenia, tylko czasem ma problemy z artykulacją albo z alkoholem.

https://www.facebook.com/kabaretjurki/?ref=br_rs

Iza Kała – aktorka, stand-uperka, improwizatorka, reżyserka.  Absolwentka Wydz. Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi i Berlinale Talent Campus. Grała w Teatrze Narodowym, Polskim i Studio w Warszawie, Teatrze Doc w Moskwie i Teatrze Ad Spectatores we Wrocławiu. Obecnie występuje w Teatrze KTO w Krakowie, telewizji i w kinie polskim i niemieckim. Pomysłodawczyni, organizatorka i prowadząca Stand-upowego Dnia Kobiet. Wierzy w ludzi i koty.

https://www.facebook.com/Iza-Kala-1663838027243874/?ref=br_rs
Inne wydarzenia
Bilety na: Kabaret - Paranienormalni
Kabaret
Kabaret - Paranienormalni
Śrem - 23 lutego 2019 INFO
Bilety na: PARANIENORMALNI
Kabaret
PARANIENORMALNI
Oborniki Wlkp. - 24 lutego 2019 kup bilet od 65 zł
Bilety na: STANISŁAW TYM - MIESZANKA FIRMOWA
Kabaret
STANISŁAW TYM - MIESZANKA FIRMOWA
Warszawa - 03 marca 2019 INFO
Bilety na: Kabaret NOWAKI - za granicą żartu
Kabaret
Kabaret NOWAKI - za granicą żartu
Wałcz - 05 kwietnia 2019 INFO
Bilety na: Kabaret NOWAKI - za granicą żartu
Kabaret
Kabaret NOWAKI - za granicą żartu
Piła - 05 kwietnia 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.