CYRK PRZYJECHAŁ Scena Wspólna 28 III 2021 - wszystkie bilety

Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRUKONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ BUDOWY POMNIKA BOHDANA SMOLENIA W POZNANIU„Cyrk przyjechał” to komedia muzyczna z lekką nutką dekadencji, z udziałem Kolombiny, Arlekina, Klauna, Charliego Chaplina, zespołu tanecznego „Nogi Roztańczone”, Garderobianego i Pianisty. Rozmowy w aktorskiej garderobie to kwintesencja rzeczywistości, w której żyjemy. Jej paradoksów i absurdów. Wszystko przeplatane muzyką i wpadającymi w ucho piosenkami. Seks, polityka i śmie

Organizator

Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu

Scena Wspólna Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą 61-659 Poznań

Dane kontaktowe

Zbąszyńska 27
60-359 Poznań

2021-03-28T18:00:00+0200
CYRK PRZYJECHAŁ Scena Wspólna 28 III 2021 Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu
2021-03-28, godz. 18:00 (Niedziela) Poznań Scena Wspólna

Opis wydarzenia:

Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU
KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ BUDOWY POMNIKA BOHDANA SMOLENIA W POZNANIU
„Cyrk przyjechał” to komedia muzyczna z lekką nutką dekadencji, z udziałem Kolombiny, Arlekina, Klauna, Charliego Chaplina, zespołu tanecznego „Nogi Roztańczone”, Garderobianego i Pianisty. Rozmowy w aktorskiej garderobie to kwintesencja rzeczywistości, w której żyjemy. Jej paradoksów i absurdów. Wszystko przeplatane muzyką i wpadającymi w ucho piosenkami. Seks, polityka i śmierć. „RĘKA, NOGA, MÓZG NA ŚCIANIE”. W rolach głównych występują Marcin Samolczyk, Klub Szyderców BIS – Dominika Dobrosielska, Krzysztof Dziuba, Przemysław Mazurek; Piotr Wiza oraz Overdue Girls. Scenariusz i reżyseria Krzysztof Deszczyński.
 
 
 
 
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.