2017-04-09T18:00:00+0200
XV Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu - eliminacje - Zalotka,  Trzecia Strona Medalu - gościnnie Kabaret Skeczów Męczących
XV Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu - eliminacje - Zalotka, Trzecia Strona Medalu - gościnnie Kabaret Skeczów Męczących Teatr Muzyczny w Poznaniu
2017-04-09 , godz. 18:00 (Niedziela) Poznań Teatr Muzyczny w Poznaniu

Opis wydarzenia:

V eliminacja XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu 

W konkursie kabarety TRZECIA STRONA MEDALU i ZALOTKA.

Gościem wieczoru będzie KABART SKECZÓW MĘCZĄCYCH.

 

Prowadzenie kabaret CZESUAF

 

Kabaret Skeczów Męczących 

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku - „Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

 

Kabaret TRZECIA STRONA MEDALU powstali w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu. Jednak wszystko zaczęło się kilka lat wcześniej w szkole średniej, gdzie przygotowywali pierwsze skecze na szkolny konkurs, a później na zlecenie pani dyrektor. Gdy znaleźli się na tej samej uczelni, doprowadzili do pierwszego występu. Czterech facetów i jedna gitara. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa. W 2016 r. byli półfinalistami PAKI.

 

Kabaret ZALOTKA to żeńska grupa kabaretowa powstała w Zielonej Górze. Tworzą ją trzy dziewczyny: Dominika Najdek, Anna Wolińska, Sylwia Leszczyńska. Ich skecze to wynik wnikliwej obserwacji rzeczywistości kobiecym okiem. W 2016 r. grupa dostała się do półfinałów PAKI.

 

kup bilety na kabaret - bilety na kabaret online - Bilety24

Inne wydarzenia
Bilety na: Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju
Przeźmierowo - 07 Kwiecień 2017 KUP BILET od 70 zł
Bilety na: Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju
Przeźmierowo - 07 Kwiecień 2017 KUP BILET od 70 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.