Festiwal PROG ON DAYS - Karnet

Organizator

Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" s.c.

Dane kontaktowe

Zawilcowa 42
62-002 Suchy Las

kup karnet

Opis karnetu:

Agencja Handlowo - Artystyczna OSKAR oraz AROUND MUSIC zapraszają na 3. edycję Festiwalu PROG on DAYS. Impreza odbędzie się w dniach 13 - 14 marca 2020 r. w Sali Kolumnowej Łódzkiego Domu Kultury, słynącej ze znakomitego nagłośnienia i bardzo przyjaznego nastawienia do muzyki progrockowej.

Tegoroczną gwiazdą Festiwalu będzie brytyjska formacja PENDRAGON, jedna z niekwestionowanych ikon gatunku neoprogresywnego rocka. Niezwykle lubiani w naszym kraju Brytyjczycy, przywiozą ze sobą zupełnie nowy album studyjny, który będą promować na koncercie, choć znając Nicka Barretta i spółkę nie zabraknie także podczas koncertu ich starszych utworów. Zespół Pendragon wystąpi w pierwszym dniu PROG on DAYS, 13 marca /piątek/. Obok słynnych gości z Wysp zaprezentują się także:

SMASH THE CRASH /Łódź/ -  fenomenalna, niemal w pełni instrumentalna fuzja progrocka z elementami metalowymi i jazz rockowymi.

ART OF ILLUSION /Bydgoszcz/ - esencjonalna dawka techniki i melodii, pokaz progmetalowej mocy ale i także niezwykłego klimatu, opartego o klasykę

Gwiazdami drugiego dnia PROG on DAYS będą zasłużone, krakowskie formacje: ALBION i MILLENIUM.

ALBION jest jednym z najbardziej zasłużonych zespołów w historii polskiego rocka progresywnego. Ma na swym koncie kilka znakomitych albumów, które postrzegane są jako kanon. A mistrzowskie, gitarowe popisy lidera Albionu - Jerzego Antczaka oraz czarujący głos znakomitej frontmanki Ani Batko, potrafią zelektryzować bez reszty!

MILLENIUM to najbardziej aktywna wydawniczo, formacja w Polsce. Zespół ma na swym koncie kilkanaście albumów, zarówno studyjnych jak i koncertowych. Grupa powróci na scenę po niemal dwuletniej przerwie, co z pewnością będzie wielkim smaczkiem sobotniego wieczoru na festiwalu PROG on DAYS.

Skład sobotniej części imprezy uzupełnią zespoły:

ATME /Wrocław/ - istny, koncertowy killer, łączący w swej muzyce elementy technicznego, bezpretensjonalnego grania a'la Tool

FRONTAL CORTEX /Olsztyn/ - sensacja ostatnich miesięcy, za sprawą zakorzenionego wokół progrocka i progmetalu, albumu "Passage"

Zachęcamy do zakupu karnetów dwudniowych, które dostępne są w przedsprzedaży pod poniższym linkiem. UWAGA! Do każdego karnetu organizatorzy przygotują jeszcze pamiątkowe niespodzianki:
- przedsprzedaż: 159 zł
- w dniu koncertu: 179 zł 

Wydarzenia w karnecie:

2020-03-14, godz. 18:00 (Sobota) Łódź Łódzki Dom Kultury
ZOBACZ
2020-03-13, godz. 18:30 (Piątek) Łódź Łódzki Dom Kultury
ZOBACZ
Inne wydarzenia
Bilety na: Pawbeats Orchestra
Koncert
Pawbeats Orchestra
Łódź - 29 stycznia 2020 kup bilet
Bilety na: Wujaszek Wania
Spektakl
Wujaszek Wania
Warszawa - 30 stycznia 2020 kup bilet
Bilety na: MADAGASKAR
Spektakl
MADAGASKAR
Łódź - 31 stycznia 2020 kup bilet
Bilety na: Mateusz Ziółko
Koncert
Mateusz Ziółko
Płock - 07 lutego 2020 kup bilet
Bilety na: Ania Karwan - Wszystko
Koncert
Ania Karwan - Wszystko
Poznań - 15 lutego 2020 kup bilet
Bilety na: Ania Karwan - Wszystko
Koncert
Ania Karwan - Wszystko
Gdańsk - 16 lutego 2020 kup bilet
Bilety na: Mateusz Ziółko
Koncert
Mateusz Ziółko
Środa Wielkopolska - 22 lutego 2020 kup bilet
Bilety na: Król
Spektakl
Król
Warszawa - 22 lutego 2020 kup bilet
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.