Maraton horrorów

Organizator

Kino Pałacowe

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań
www.zamek.poznan.pl

kup karnet

Opis karnetu:

MARATON HORRORÓW

Początek lata raczej nie kojarzy się z porą straszenia, dni są coraz dłuższe, mroku coraz mniej. Czerwiec obrodził jednak w straszne premiery, więc przygotowaliśmy dla was MARATON HORRORÓW. Wśród nich tytuł, który został okrzyknięty najstraszniejszym horrorem ostatnich lat. Macie już gęsią skórkę?

DZIEDZICTWO. HEREDITARY, reż. Ari Aster, USA, 2018, 126'

Nowe dzieło producenta „CZAROWNICY” i „SPLIT”. Rodzina Annie, zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczą je sobie żałobą po śmierci babci i przemęczeniem, ale wkrótce jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo.

PRZEBUDZENIE DUSZ, reż. Jeremy Dyson, Andy Nyman, Wielka Brytania, 2017, 98’

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list od swojego dawnego przełożonego, który zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię.

DEVIL’S GATE, reż. Clay Staub, USA, 2017, 94’

Agentka FBI, chce rozwikłać tajemnicę zniknięcia młodej kobiety i jej dziecka. Wraz z lokalnym agentem przybywa do mrocznej posiadłości męża zaginionej, który jest fanatykiem religijnym. W jego domu odkrywają oni coś co przekracza ich najśmielsze oczekiwania…

Wydarzenia w karnecie:

Devil's Gate
Devil's Gate
2018-07-01, godz. 00:15 (Niedziela) Poznań Kino Pałacowe
ZOBACZ
Przebudzenie Dusz
Przebudzenie Dusz
2018-06-30, godz. 22:15 (Sobota) Poznań Kino Pałacowe
ZOBACZ
Dziedzictwo. Hereditary
Dziedzictwo. Hereditary
2018-06-30, godz. 20:00 (Sobota) Poznań Kino Pałacowe
ZOBACZ
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.