SURF FILM FESTIVAL - wszystkie projekcje

Organizator

Kino Rialto

Dane kontaktowe

Dąbrowskiego 38
60-842 Poznań
www.kinorialto.poznan.pl

Opis karnetu:

Zapraszamy na Poznań Surf Film Festival - przegląd surferskich filmów z całego świata. Czekają na Was wielokrotnie nagradzane surferskie dokumenty, filmy fabularne i krótkie metraże. W kwietniu do Poznania nadciągną fale!

Gwoździem programu będzie poznańska premiera filmu SHAKA, który przedstawia drogę Mathieu Crepela, wielokrotnego mistrza świata w snowboardzie, który po zakończeniu sportowej kariery zdecydował się wrócić do surfingu i surfować na najgroźniejszych falach na świecie: The Jaws na Hawajach. #SHAKATHEMOVIE

Pokażemy też polskie sztosy: FREEZING TO COLD. BALTIC – LOFOTEN, BLUENESS, oraz BALTICA BOYZ ESCAPE. Nie zabraknie nietypowej surferskiej produkcji BEYOND THE NOISE. To mistyczny i poetycki obraz przenoszący nas na lodowate wybrzeże Irlandii, gdzie dwóch surferów szuka schronienia w bezkresie oceanu, z dala od ogłuszającego zgiełku ludzkości. 

Do listy filmów dołączamy Islandzką produkcję THE ACCORD, australijski ONE SHOT, który pokaże Wam surfing z perspektywy jednego z najlepszych surf fotografów na świecie, oraz orientalną odyseję SOUTH TO SIAN - film, który otrzymał wiele nagród na międzynarodowych festiwalach.

Wydarzenia w karnecie:

SURF FILM FESTIVAL - SHAKA
SURF FILM FESTIVAL - SHAKA
2019-04-06, godz. 20:30 (Sobota) Poznań Kino Rialto 2
ZOBACZ
SURF FILM FESTIVAL - SOUTH TO SIAN
SURF FILM FESTIVAL - SOUTH TO SIAN
2019-04-06, godz. 19:15 (Sobota) Poznań Kino Rialto 2
ZOBACZ
SURF FILM FESTIVAL - Beyond the Noise i The Accord
SURF FILM FESTIVAL - Beyond the Noise i The Accord
2019-04-06, godz. 18:00 (Sobota) Poznań Kino Rialto 2
ZOBACZ
SURF FILM FESTIVAL - POLSKIE KRÓTKIE METRAŻE i ONE SHOT
SURF FILM FESTIVAL - POLSKIE KRÓTKIE METRAŻE i ONE SHOT
2019-04-06, godz. 17:00 (Sobota) Poznań Kino Rialto 2
ZOBACZ
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.