menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Book Club. Następny rozdział

W drugiej części Vivian (Jane Fonda) prowadzi swoją sieć hoteli i cieszy się nową miłością – Arthurem (Don Johnson). Diane (Diane Keaton) jest mocno zaangażowana w nowy związek z Mitchellem (Andy Garcia), Sharon (Candace Bergen) przechodzi na emeryturę, co jest rewolucją w jej życiu, a Carole (Mary Steenburgen) przypomina reszcie o niezrealizowanym dotąd marzeniu z młodości, czyli wyprawie do Włoch. Co przyniosą włoskie wakacje i jakie pomysły przyjdą do głów przyjaciółkom?
My nie wahałybyśmy się nad tym czy dołączyć do tej przygody razem z nimi i przeżyć drugą, pierwszą i trzecią młodość

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

07.06.2023 , g. 16:00 (środa)

 
info

Bilety na termin:
07.06.2023 , g. 16:00 (środa)

W drugiej części Vivian (Jane Fonda) prowadzi swoją sieć hoteli i cieszy się nową miłością – Arthurem (Don Johnson). Diane (Diane Keaton) jest mocno zaangażowana w nowy związek z Mitchellem (Andy Garcia), Sharon (Candace Bergen) przechodzi na emeryturę, co jest rewolucją w jej życiu, a Carole (Mary Steenburgen) przypomina reszcie o niezrealizowanym dotąd marzeniu z młodości, czyli wyprawie do Włoch. Co przyniosą włoskie wakacje i jakie pomysły przyjdą do głów przyjaciółkom? My nie wahałybyśmy się nad tym czy dołączyć do tej przygody razem z nimi i przeżyć drugą, pierwszą i trzecią młodość******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na...
info
info

Inne wydarzenia organizatora