menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Do usług szanownej pani

Andrew Blake, osiągnąwszy wiek, w którym większość jego bliskich odeszła lub rozjechała się po świecie, postanawia na skutek nagłego impulsu przekazać swoją małą angielską firmę zaufanej asystentce i zatrudnić się jako majordom we Francji, w ojczyźnie swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości, co mu odpowiada. Jednakże, posiadłość rodziny Beauvillier okazuje się zupełnie inna niż się spodziewał. Szefowa, wdowa Nathalie, ma osobliwe zwyczaje, kucharka Odile jest wybuchowa i pełna tajemnic, młoda gosposia Manon wydaje się zagubiona i zrozpaczona, a zarządca Philippe trzyma się na dystans. Dodatkowo, Andrew potrzebuje w jakiś sposób zdobyć sympatię interesującego kocura Mefisto. Przekonany, że jego życie już się skończyło, Andrew będzie musiał zacząć je od nowa i napotkać sytuacje, których nigdy sobie nawet nie wyobrażał.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

16.06.2024 , g. 21:15 (niedziela)

 
info

Bilety na termin:
16.06.2024 , g. 21:15 (niedziela)

Andrew Blake, osiągnąwszy wiek, w którym większość jego bliskich odeszła lub rozjechała się po świecie, postanawia na skutek nagłego impulsu przekazać swoją małą angielską firmę zaufanej asystentce i zatrudnić się jako majordom we Francji, w ojczyźnie swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości, co mu odpowiada. Jednakże, posiadłość rodziny Beauvillier okazuje się zupełnie inna niż się spodziewał. Szefowa, wdowa Nathalie, ma osobliwe zwyczaje, kucharka Odile jest wybuchowa i pełna tajemnic, młoda gosposia Manon wydaje się zagubiona i zrozpaczona, a zarządca Philippe trzyma się na dystans. Dodatkowo, Andrew potrzebuje w jakiś sposób zdobyć sympatię interesującego kocura Mefisto. Przekonany, że jego życie już się skończyło,...
info
info

Inne wydarzenia organizatora