menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

Piątka maskonurków – Didi, Pati, Tik, Tak i Jurek – zdobywa supermoce i ucieka z niewoli złowrogiego morsa Otto von Arktusa. Otto nie zamierza jednak pozwolić im na wolność i nieustannie tworzy nowe wynalazki, by przejąć kontrolę nad maskonurami i całą krainą. Jego maszyny zanieczyszczają Arktykę, co zmusza Puffiny do walki o ochronę przyrody i mieszkańców Tajgogrodu: wydry Bertę i Leopolda, kozła Alberta oraz małe zajączki. Dzięki nowym umiejętnościom, maskonury będą mogły przywrócić ład i porządek w swojej krainie. Jurek Maskonurek, do dzieła! Pora wykurzyć stąd ten brud!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

16.06.2024 , g. 15:30 (niedziela)

 
info

Bilety na termin:
16.06.2024 , g. 15:30 (niedziela)

Piątka maskonurków – Didi, Pati, Tik, Tak i Jurek – zdobywa supermoce i ucieka z niewoli złowrogiego morsa Otto von Arktusa. Otto nie zamierza jednak pozwolić im na wolność i nieustannie tworzy nowe wynalazki, by przejąć kontrolę nad maskonurami i całą krainą. Jego maszyny zanieczyszczają Arktykę, co zmusza Puffiny do walki o ochronę przyrody i mieszkańców Tajgogrodu: wydry Bertę i Leopolda, kozła Alberta oraz małe zajączki. Dzięki nowym umiejętnościom, maskonury będą mogły przywrócić ład i porządek w swojej krainie. Jurek Maskonurek, do dzieła! Pora wykurzyć stąd ten brud!******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail,...
info
info

Inne wydarzenia organizatora