menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Królestwo zwierząt

Akcja odgrywa się w przyszłości, wybucha epidemia niewyjaśnionych mutacji genetycznych, powodujących, że niektórzy ludzie zaczynają przypominać zwierzęta zarówno wyglądem, jak i zachowaniem. Te obdarzone nadludzkimi umiejętnościami hybrydy są uważane za zagrożenie i izolowane w specjalnych ośrodkach. Lena, żona François, jest jedną z osób dotkniętych mutacją. Po wypadku konwoju w lesie i ucieczce hybryd, François wraz z 16-letnim synem Emilem wyrusza na poszukiwanie Leny. Ich podróż będzie testem dla relacji ojca z synem oraz dla całej rodziny, prowadząc do emocjonalnych wyzwań i prób. Czy desperackie poszukiwania swojej ukochanej zakończą się powodzeniem?

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

17.06.2024 , g. 21:00 (poniedziałek)

 
info

Bilety na termin:
17.06.2024 , g. 21:00 (poniedziałek)

Akcja odgrywa się w przyszłości, wybucha epidemia niewyjaśnionych mutacji genetycznych, powodujących, że niektórzy ludzie zaczynają przypominać zwierzęta zarówno wyglądem, jak i zachowaniem. Te obdarzone nadludzkimi umiejętnościami hybrydy są uważane za zagrożenie i izolowane w specjalnych ośrodkach. Lena, żona François, jest jedną z osób dotkniętych mutacją. Po wypadku konwoju w lesie i ucieczce hybryd, François wraz z 16-letnim synem Emilem wyrusza na poszukiwanie Leny. Ich podróż będzie testem dla relacji ojca z synem oraz dla całej rodziny, prowadząc do emocjonalnych wyzwań i prób. Czy desperackie poszukiwania swojej ukochanej zakończą się powodzeniem?******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny...
info
info

Inne wydarzenia organizatora