menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Test na Teściów

Co może się stać, kiedy zaczniemy grzebać nad własnym drzewem genealogicznym, którego jesteśmy pewni w stu procentach? Jak zareagować, gdy okazuje się, że przez całe swoje życie przodkowie grali z nami w kulki i nie mówili całej prawdy? W tej komedii powinniśmy uzyskać odpowiedzi na te pytania, jeżeli jednak nie, czeka nas niesamowita przygoda pełna dobrego humoru w doborowym towarzystwie. Mówi nam o tym obecność scenarzysty filmu "Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka" Julien Hervé, który objął stery za kamerą wśród pięknych francuskich widoków.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

17.06.2024 , g. 17:00 (poniedziałek)

 
info

Bilety na termin:
17.06.2024 , g. 17:00 (poniedziałek)

Co może się stać, kiedy zaczniemy grzebać nad własnym drzewem genealogicznym, którego jesteśmy pewni w stu procentach? Jak zareagować, gdy okazuje się, że przez całe swoje życie przodkowie grali z nami w kulki i nie mówili całej prawdy? W tej komedii powinniśmy uzyskać odpowiedzi na te pytania, jeżeli jednak nie, czeka nas niesamowita przygoda pełna dobrego humoru w doborowym towarzystwie. Mówi nam o tym obecność scenarzysty filmu "Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka" Julien Hervé, który objął stery za kamerą wśród pięknych francuskich widoków.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
info
info

Inne wydarzenia organizatora