BILET OTWARTY DO KINA MUZA - wszystkie bilety

„BILET OTWARTY DO KINA MUZA”Drodzy Widzowie, Drogie Widzki Kina Muza!Tęsknimy bardzo za Waszym towarzystwem i naszymi codziennymi rozmowami w kinowych przestrzeniach. Wiemy również, że Wam także brakuje możliwości zejścia w domowych kanap i obejrzenia na naszych ekranach najnowszych filmowych premier.Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli znowu się spotkać w komplecie i pełnym zdrowiu. Stawiając teraz na Wasze bezpieczeństwo, z optymizmem wyglądamy terminu, kiedy wrócimy z uśmieche

Organizator

Kino MUZA

Kino Muza - SALA 3 Święty Marcin 30 61-741 Poznań

Dane kontaktowe

ul. Św. Marcin 30
61-805 Poznań

2020-12-31T23:59:00+0100
2020-12-31 (Czwartek) Poznań Kino Muza - SALA 3

Opis wydarzenia:

„BILET OTWARTY DO KINA MUZA”

Drodzy Widzowie, Drogie Widzki Kina Muza!

Tęsknimy bardzo za Waszym towarzystwem i naszymi codziennymi rozmowami w kinowych przestrzeniach. Wiemy również, że Wam także brakuje możliwości zejścia w domowych kanap i obejrzenia na naszych ekranach najnowszych filmowych premier.

Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli znowu się spotkać w komplecie i pełnym zdrowiu. Stawiając teraz na Wasze bezpieczeństwo, z optymizmem wyglądamy terminu, kiedy wrócimy z uśmiechem do pięknych sal Kina Muza.

Jeśli już teraz chcecie zaplanować swoją wizytę w Kinie Muza, zorganizować upragnione kinowe spotkanie w gronie przyjaciół albo zrobić komuś prezent, a może po prostu nie możecie doczekać się dnia, kiedy znowu się zobaczymy, zapraszamy Was do kupienia BILETU OTWARTEGO. Do 31 grudnia 2020 roku będziecie mogli wymienić go na dowolny seans repertuarowy (z wyłączeniem pokazów festiwalowych i wydarzeń organizowanych przez Partnerów zewnętrznych). Obiecujemy, że jak tylko sytuacja się unormuje, to zadbamy o to, aby na naszych ekranach pojawiły się najlepsze produkcje, których wszyscy tak silnie wypatrujemy. Nie tracimy dobrej energii i trzymamy się hasła: WIEMY, CO GRAMY.

Dziękujemy, że jesteście razem z nami! Dbajcie o siebie i wracajcie do nas bezpiecznie!

#zostańwdomu


 
 
REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY DO KINA MUZA
 
1. Akcja „Bilet otwarty” realizowana jest przez Estradę Poznańską, zwaną dalej Instytucją, w Kinie Muza we współpracy z Serwisem Bilety24 w okresie 8.04.2020 r. do 31.12.2020 r.
2. „Bilet otwarty” należy wymienić przed seansem w kasie Kina Muza przy ul. Św. Marcin 30 w Poznaniu na bilet, na docelowy seans. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.
3. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego” na inny rodzaj biletu, oprócz sytuacji wskazanych w ust. 2 Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość "biletu otwartego" Instytucja ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.
4. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
5. „Bilet otwarty”  obowiązuje na seanse regularne realizowane we wszystkie dni tygodnia, nie obowiązuje na wydarzenia specjalne i festiwale, które posiadają odrębny cennik.
6. „Bilet otwarty”  ma określony termin ważności do dnia 31 grudnia 2020 r. Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”
7. Posiadanie „biletu otwartego”  nie uprawnia do wejścia na wydarzenie oraz nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet, dostępny dla danego seansu.
8. „Bilet otwarty” nie podlega dalszej odsprzedaży.
9. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z Instytucją, do której „bilet otwarty” został zakupiony. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej).
10. Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty” został zakupiony, nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”.
11. Za niewykorzystany "bilet otwarty" Serwis Bilety24 oraz Instytucji do której „bilet otwarty” został zakupiony nie zwraca pieniędzy.
12. Regulamin korzystania z „biletu otwartego” znajduje się na stronie: www.kinomuza.pl
 
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.