Brudna robota // 30.05.21, g. 16.00 // seans filmowy ONLINE // 23. Biennale Sztuki dla Dziecka - wszystkie bilety

23. BIENNALE SZTUKI dla DZIECKA Spotkanie jako sztuka"Brudna robota"Wydarzenie odbywa się na platformie: www.biennaledziecka.ppv-stream.plOglądanie tego wydarzenia jest możliwe jedynie na terenie Polski.W północnej Norwegii mieszka 10-letni Tobias, który w czasie zimowych ferii zarabia jako wycinacz języków dorszy – miejscowego przysmaku eksportowanego do wielu krajów. To miejscowa tradycja, że tę dobrze płatną pracę wykonują właśnie dzieci. W filmie dokumentalnym Solveig Melkeraaen

Organizator

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Transmisja online - - Transmisja Online

Dane kontaktowe

Św Marcin 80/82
61-809 Poznań

2021-05-30T20:00:00+0200
2021-05-30 (Niedziela) - Transmisja Online Transmisja online

Opis wydarzenia:

23. BIENNALE SZTUKI dla DZIECKA Spotkanie jako sztuka
"Brudna robota"

Wydarzenie odbywa się na platformie: www.biennaledziecka.ppv-stream.pl

Oglądanie tego wydarzenia jest możliwe jedynie na terenie Polski.

W północnej Norwegii mieszka 10-letni Tobias, który w czasie zimowych ferii zarabia jako wycinacz języków dorszy – miejscowego przysmaku eksportowanego do wielu krajów. To miejscowa tradycja, że tę dobrze płatną pracę wykonują właśnie dzieci. W filmie dokumentalnym Solveig Melkeraaen mamy szansę towarzyszyć 9-letniej Ylvie, która przyjeżdża z Oslo, aby kontynuować swoją rodzinną tradycję i pracować tak jak jej mama i dziadkowie w dzieciństwie. Zabawny, wzruszający i mądry film o spotkaniu przyjaciół, o rodzinie, tradycji i wielu innych kwestiach, które w swych rozmowach poruszają młodzi bohaterowie.

TWÓRCY:
REŻYSERIA
Solveig Melkeraaen

Czas trwania: 85 minut
Wiek uczestników: od 10 lat
Inne wydarzenia
Brak tego typu wydarzeń
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.