FILM DLA KINA RIALTO

FILM dla kina Rialto - specjalna akcja dla nas!W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i zamknięciem wszystkich instytucji kultury, w tym naszego kina, zwracamy się do Was z propozycją wsparcia nas w tym trudnym okresie. Utworzyliśmy wirtualną salę, gdzie można kupić bilety, które następnie będziecie mogli u nas wykorzystać już po otwarciu kina na dowolny seans. Jeśli możecie, prosimy o taką formę wsparcia. Regulamin akcji poniżej:1. Kino Rialto oferuje możliwość zakupu biletu onlin
Organizator

Kino Rialto

Kino Rialto Dąbrowskiego 38 60-832 Poznań

Dane kontaktowe

Dąbrowskiego 38
60-842 Poznań

Niedziela 12 kwietnia 2020 12:30
2020-04-12T12:30:00+0200
FILM DLA KINA RIALTO
FILM DLA KINA RIALTO Kino Rialto
2020-04-12 , godz. 12:30 (Niedziela) Poznań Kino Rialto

Opis wydarzenia:

FILM dla kina Rialto - specjalna akcja dla nas!
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i zamknięciem wszystkich instytucji kultury, w tym naszego kina, zwracamy się do Was z propozycją wsparcia nas w tym trudnym okresie. Utworzyliśmy wirtualną salę, gdzie można kupić bilety, które następnie będziecie mogli u nas wykorzystać już po otwarciu kina na dowolny seans. Jeśli możecie, prosimy o taką formę wsparcia. Regulamin akcji poniżej:
1. Kino Rialto oferuje możliwość zakupu biletu online na seans Film dla kina Rialto.
2. Bilety są w cenie 20 zł normalny i 16 zł ulgowy (studenci, emeryci, uczniowie)
3. Po zakończeniu okresu epidemii i otwarciu kina Rialto zakupiony bilet będzie można wymienić na dowolny seans z repertuaru kina Rialto (oprócz pokazów specjalnych) w okresie 3 miesięcy od momentu wznowienia sprzedaży na seanse filmowe.
4. W wypadku konieczności zamknięcie kina na stałe i jego likwidacji, środki nie zostaną zwrócone.  
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.