NASZA - misja na Marsa // 24-28.05.21, g. 17.30 // seans filmowy ONLINE // 23. Biennale Sztuki dla Dziecka - wszystkie bilety

23. BIENNALE SZTUKI dla DZIECKA Spotkanie jako sztuka"NASZA - misja na Marsa"Centrum Sztuki Dziecka w PoznaniuWydarzenie odbywa się na platformie: www.biennaledziecka.ppv-stream.plProgram przygotowujący do osiedlenia ludzi na planecie Mars. Trzeba ratować Ziemię! Nasza planeta Ziemia ma kłopoty z klimatem. Człowiek wyprodukował całą masę trujących samochodów i plastiku, spala węgiel i wycina lasy. Żeby pomóc planecie, trzeba zostawić ją w spokoju! NASZA to pionierski program dzieci-nau

Organizator

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Transmisja online - - Transmisja Online

Dane kontaktowe

Św Marcin 80/82
61-809 Poznań

2021-05-28T21:30:00+0200
2021-05-28 (Piątek) - Transmisja Online Transmisja online

Opis wydarzenia:

23. BIENNALE SZTUKI dla DZIECKA Spotkanie jako sztuka
"NASZA - misja na Marsa"
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Wydarzenie odbywa się na platformie: www.biennaledziecka.ppv-stream.pl

Program przygotowujący do osiedlenia ludzi na planecie Mars. Trzeba ratować Ziemię! Nasza planeta Ziemia ma kłopoty z klimatem. Człowiek wyprodukował całą masę trujących samochodów i plastiku, spala węgiel i wycina lasy. Żeby pomóc planecie, trzeba zostawić ją w spokoju! NASZA to pionierski program dzieci-naukowców, który ma przygotować planetę Mars do zamieszkania. Cała Polska poleci na Marsa i zacznie życie od początku, na nowo, lepiej i mądrzej. Oferujemy nieodpłatny kurs przygotowujący do mieszkania poza Ziemią, kurs języka marsjańskiego i trening survivalu międzyplanetarnego.

NASZA – misja na Marsa to przede wszystkim pięć odcinków filmowej relacji z podróży międzyplanetarnej rakietą Ziemny Orzech 1. Od startu aż po lądowanie na Marsie będziecie mogli śledzić przygody astronautów: Pata, Seana i Brokumiła. Celem pierwszej wyprawy jest zbadanie terenu i nawiązanie kontaktu z Marsjanami. Leć na Marsa razem z nami!

NASZA – misja na Marsa to 5-odcinkowy familijny serial przygodowy. Produkcji serialu towarzyszyły akcje twórcze "How to NASZA - Misja na Marsa" dla rodzin.

TWÓRCY:
REŻYSERIA
Michał Lipka, Patryk Zakrocki
SCENARIUSZ
Patryk Zakrocki
SCENOGRAFIA
Aleksandra Lipka
MUZYKA
Patryk Zakrocki
OBSADA
Sean Palmer (Astronauta 1), Patryk Zakrocki (Astronauta 2), Michał Karol Lipka (Devloper), Kalina Nika Zakrocka (Prezenterka TVD), Stefan Zakrocki (Stworek), Gaja Aleksandrowicz (Profesor Gaja), Kosma Kurkiewicz (Profesor Kosma), Kilian Palmer (Latający Prezydent), Michał Karol Lipka (Matka Devlopera), Nikolas Bo i Leo Bo (Naukowcy NASZA)

Konsultacja scenariusza: Sean Palmer, Michał Lipka, Aleksandra LipkaZdjęcia, montaż i dźwięk: Michał LipkaKostiumy: Aleksandra LipkaAnimacje 3D: Aleksandra LipkaGrafika i animacja 2D: Michał LipkaEfekty specjalne na planie: Aleksandra Lipka i Michał LipkaPrzygotowanie aktorów: Sean PalmerReżyseria i realizacja filmów w ramach akcji twórczych "How to NASZA - Misja na Marsa": Sean PalmerW filmach wystąpił: Kilian Palmer

Czas trwania: 5 x 15 minut
Wiek uczestników: od 6 lat
Inne wydarzenia
Brak tego typu wydarzeń
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.