Obrazy wrażliwe: Kafarnaum - wszystkie bilety

Organizator

Kino Pałacowe

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

2019-06-04T19:00:00+0200
Obrazy wrażliwe: Kafarnaum Kino Pałacowe
2019-06-04, godz. 19:00 (Wtorek) Poznań Kino Pałacowe

Opis wydarzenia:

Zapraszamy na film „Kafarnaum” w ramach cyklu "Obrazy Wrażliwe", w którym prezentujemy kino społeczne, poruszające lokalne i globalne problemy świata, w którym żyjemy. „Kafarnaum” będzie ostatnim pokazem z bloku "Ćwiczenia z różnorodności" poświęconemu różnym aspektom wielokulturowości. Wszystkie pokazy są z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących.
 
Uhonorowany Nagrodą Jury w Cannes, „Kafarnaum” sprowokował najgłośniejsze i najdłuższe (aż piętnastominutowe!) owacje podczas festiwalu. Potężny ładunek emocjonalny, jaki detonuje na ekranie Nadine Labaki, nikogo nie pozostawia obojętnym. Jej film pochłania, wstrząsa, porusza – i bywa, że doprowadza do łez. To zasługa nie tylko fantastycznego scenariusza, ale też odtwórcy głównej roli, Zejna Al Rafeea. Ten mały uchodźca z Syrii zagrał w filmie chłopca, który pozywa własnych rodziców za to, że nie byli w stanie zapewnić mu godnego życia.
 
KAFARNAUM
reż. Nadine Labaki, Liban, USA, 2018, 121'
04.06.2019 / 19:00 / Kino Pałacowe
Bilety: 5 zł (dostępne w kasie CK ZAMEK oraz online)
Film poprzedzi krótkie wprowadzenie, które będzie tłumaczone na polski język migowy. Tłumaczka: Aleksandra Ziska
 
Informacja o biletach:
Każdej osobie z niepełnosprawnością, jeśli tylko istnieje taka potrzeba, może towarzyszyć jedna osoba wspierająca, której przysługuje nieodpłatna wejściówka (do odbioru w kasie CK ZAMEK)
 
Organizatorem cyklu jest Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, a realizują go Kino Pałacowe i Centrum Praktyk Edukacyjnych, przy wsparciu Fundacja Mili Ludzie.
 
Idea: Jakub Walczyk
Dostępność: Ewelina Banaszek
Projekt: Stwory Studio
Inne wydarzenia
Bilety na: Gloria Bell
Film
Gloria Bell
Poznań - 21 maja 2019 kup bilet od 15 zł
Bilety na: Dzika grusza
Film
Dzika grusza
Poznań - 25 maja 2019 kup bilet od 15 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.