Stokrotki - Czeskie środy (mała sala)

Przed filmem odbędzie się prelekcja pana Patrycjusza Pająka.O FILMIE:Żywiołowy "dokument komediowo-filozoficzny", jeden z symboli czechosłowackiej Nowej Fali. Dwie atrakcyjne, pełne seksapilu dziewczyny, które nie tylko nie chcą dorosnąć, ale jeszcze pragną być zdemoralizowane, naciągają starszych panów, a z młodszymi prowadzą dwuznaczną grę. Im bardziej się demoralizują, tym mniejszą uwagę otoczenia zwracają, a to właśnie na niej im najbardziej zależy.reżyseria: Věra Chytilov
Organizator

Kino Elektonik

Kino Elektronik Generała Zajączka 7 01-518 Warszawa

Dane kontaktowe

Generała Zajączka 7
01-518 Warszawa

Środa 15 kwietnia 2020 19:15
2020-04-15T19:15:00+0200
Stokrotki - Czeskie środy (mała sala)
Stokrotki - Czeskie środy (mała sala) Kino Elektonik
2020-04-15 , godz. 19:15 (Środa) Warszawa Kino Elektronik

Opis wydarzenia:

Przed filmem odbędzie się prelekcja pana Patrycjusza Pająka.

O FILMIE:

Żywiołowy "dokument komediowo-filozoficzny", jeden z symboli czechosłowackiej Nowej Fali. Dwie atrakcyjne, pełne seksapilu dziewczyny, które nie tylko nie chcą dorosnąć, ale jeszcze pragną być zdemoralizowane, naciągają starszych panów, a z młodszymi prowadzą dwuznaczną grę. Im bardziej się demoralizują, tym mniejszą uwagę otoczenia zwracają, a to właśnie na niej im najbardziej zależy.

reżyseria: Věra Chytilová
produkcja: Czechosłowacja 1966
czas trwania: 74 min.
tytuł oryginalny: Sedmikrásky
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.