2017-05-14T19:00:00+0200
14.05.2017, godz. 19.00, WOJTEK MAZOLEWSKI
14.05.2017, godz. 19.00, WOJTEK MAZOLEWSKI "CHAOS PEŁEN IDEI", Trzecia Scena Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku
2017-05-14 , godz. 19:00 (Niedziela) Białystok Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej

Opis wydarzenia:

Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" w Białymstoku!
 
Goście specjalni koncertu: John Porter, Ania Rusowicz, Piotr Zioła i Justyna Święs oraz muzycy kwintetu Wojtka: Joanna Duda, Marek Pospieszalski, Oskar Török, Qba Janicki. Podczas koncertu pojawią się nie tylko utwory znane z płyty "Chaos Pełen Idei" ale także kompozycje przygotowane specjalnie na wiosenną trasę!
 
Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.
 
NA KONCERCIE W BIAŁYMSTOKU WYSTĄPIĄ:

JOHN PORTER - wokal, gitara
Walijski kompozytor i autor tekstów, członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Korą, Markiem Jackowskim i Maciejem Zembatym. W duecie z polską piosenkarką, Anitą Lipnicką nagrał świetnie przyjęte przez publiczność trzy albumy.
 
ANIA RUSOWICZ – wokal
wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając dwie płyty w stylu retro, które okryły się statusem „złotych”.
 
PIOTR ZIOŁA – wokal
polski wokalista, który debiutował wiosną 2016 roku, w wieku zaledwie 20 lat. Pierwsza płyta urodzonego w Opolu muzyka nosi tytuł "Revolving Door" zebrała bardzo pochlebne recenzje. Przed debiutem Piotra można było usłyszeć m.in. w piosence zespołu Rysy "Przyjmij brak", w której zaśpiewał obok Justyny Święs.

JUSTYNA ŚWIĘS – wokal
polska wokalistka, autorka tekstów i piosenek oraz aktorka. Znana przede wszystkim z występów w duecie The Dumplings. W 2015 roku wraz z zespołem otrzymała nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku.


Więcej na www.oifp.eu
Inne wydarzenia
Bilety na: Teresa Werner
Koncert
Teresa Werner
Białystok - 23 Kwiecień 2017 KUP BILET
Bilety na: Formacja KGBand
Koncert
Formacja KGBand
Tomaszów Mazowiecki - 23 Kwiecień 2017 KUP BILET od 30 zł
Bilety na: Another Pink Floyd
Koncert
Another Pink Floyd
Lublin - 23 Kwiecień 2017 KUP BILET
Bilety na: Lady Pank Akustycznie 2017
Koncert
Lady Pank Akustycznie 2017
Łódź - 23 Kwiecień 2017 KUP BILET
Bilety na: FLAMENCO
Koncert
FLAMENCO
Poznań - 23 Kwiecień 2017 KUP BILET od 41 zł
Bilety na: Koncert KORTEZ Trio
Koncert
Koncert KORTEZ Trio
Międzychód - 23 Kwiecień 2017 INFO
Bilety na: KABUKO
Koncert
KABUKO
Warszawa - 23 Kwiecień 2017 KUP BILET od 15 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.