14. Polish Boogie Festival - Canpol Night - wszystkie bilety

Organizator

Miejski Dom Kultury w Człuchowie

Dane kontaktowe

Romualda Traugutta 2
77-300 Człuchów

2018-07-26T20:00:00+0200
14. Polish Boogie Festival - Canpol Night Miejski Dom Kultury w Człuchowie
2018-07-26 (Czwartek) Człuchów Kompleks Canpol

Opis wydarzenia:

Jedyny w swoim rodzaju, Polish Boogie Festival 2018 już w lipcu zagości po raz czternasty na człuchowskiej Polanie Luizy i, jak co roku, po raz kolejny zatrzyma czas i przeniesie nas w cudowny klimat lat 40., 50., 60.! 

Nasz tegoroczny line-up zapowiada wielkie koncertowe emocje w stylu boogie-woogie, rockabilly i bluesa. Wszystko to za sprawą wyjątkowych artystów, którzy przyjadą do nas z różnych zakątków Europy i z pewnością rozgrzeją naszą scenę do czerwoności. Towarzyszyć im będą, jak co roku, wybitne pokazy tańca wykonywane przez najlepszych z najlepszych tancerzy i instruktorów z Polski, Szwecji, Finlandii i Węgier, których energia rozświetli nawet najciemniejsze letnie noce. Całość opakowana będzie w niepodrabialny pin-up'owy wdzięk i ryk epokowych café racerów. Słowem: crème de la crème wszystkiego co retro.
 
Wstęp na Imprezę jest możliwy za okazaniem ważnego biletu (wymienianego w wyznaczonym punkcie na opaskę), opaski (otrzymanej po uprzednim zakupie biletu) lub innego dokumentu wydanego przez Organizatora uprawniającego do przebywania na Imprezie. Uczestnik Imprezy ma obowiązek założyć opaskę na prawy lub lewy nadgarstek niezwłocznie po zakupie biletu. Z opaski może korzystać tylko jedna osoba, zakazane jest odstępowanie lub użyczanie opaski. Uszkodzenie, zerwanie, zgubienie lub kradzież opaski powoduje utratę jego ważności, za co odpowiedzialność ponosi Uczestnik Imprezy. W uzasadnionych przypadkach Organizator może wymienić uszkodzoną opaskę. Wielokrotne wejście na Imprezę przysługuje tylko Uczestnikowi Imprezy z nieuszkodzoną opaską umocowaną na trwałe na ręku.
Inne wydarzenia
Bilety na: Ich Troje
Koncert
Ich Troje
Włoszczowa - 24 czerwca 2018 kup bilet od 49 zł
Bilety na: GREEK JAZZ TRIO
Koncert
GREEK JAZZ TRIO
Poznań - 24 czerwca 2018 kup bilet od 25 zł
Bilety na: Wtorkowy Klub Jazzowy / Alfredo Rodriguez Trio
Koncert
Wtorkowy Klub Jazzowy / Alfredo Rodrig...
Katowice - 26 czerwca 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.