menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Koncertowy Turniej Tenorów o Laury Trójmiasta

Koncertowy Turniej Tenorów o Laury Trójmiasta

12 czerwca 2022 (niedziela)

godz. 16:00 (szczególnie dla przyjezdnych…)
godz. 19:15 (...i dla wracających z weekendowych wyjazdów!)

Muzyka klasyczna nie musi być traktowana bardzo poważnie. Może być po prostu wymagającą rozrywką na wysokim poziomie wykonawczym. Właśnie na taki koncert chcemy Państwa zaprosić! Sześciu tenorów o wyjątkowych walorach głosowych i nienagannej prezencji zmierzy się dla Państwa w śpiewaczym pojedynku. Oczywiście będzie to zabawa a nie rywalizacja sportowa, ale przecież każdy z nas uwielbia dreszczyk rywalizacji. A jeśli komuś mało to w ostatniej, pozakonkursowej części do naszych tenorów dołączą dwie urocze sopranistki. Wszystkim wykonawcom będzie towarzyszyła Orkiestra Salonowa „Moderato” z Bydgoszczy.

Program koncertu:
I. Najpopularniejsze arie operowe z różnych stron świata.
II. Wymagający choć pozornie lekki repertuar operetkowy.
Przerwa na głosowanie.
III. Duety z sopranistkami w repertuarze operowym, operetkowym i musicalowym.

Wykonawcy:

TENORZY
Aleksander Kruczek (na zdjęciu)
Bartosz Kuczyk
Mirosław Niewiadomski
Mariusz Adam Ruta
Sylwester Targosz-Szalonek
Nazar Tatsyshyn

SOPRANISTKI
Justyna Dyla
Emilia Zielińska

oraz
Orkiestra Salonowa „Moderato”
pod batutą Orlina Bebenowa

NOTKI BIOGRAFICZNE

Aleksander Kruczek - pomysłodawca imprezy. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, w klasie Prof. Jana Ballarina oraz absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego przy Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Uczestnik prestiżowego Programu Kształcenia Młodych Talentów - Akademii Operowej w Teatrze Wielkim- Operze Narodowej. Jest laureatem konkursów krajowych i międzynarodowych m.in. II Nagroda w XIV edycji konkursu "W Kręgu Muzyki Słowiańskiej" (2014), Nagroda Wydawnictwa "Regiony" w Międzynarodowym Konkursie im. A. Hiolskiego (2014), I Nagroda w Międzynarodowym Konkursie im. Imricha Godina na Słowacji "Juventis Canti" (2015), Nagroda za wykonanie arii Stanisława Moniuszki w X Międzynarodowym Konkursie Wokalnym "Złote Głosy Mazowsza" (2015), wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz, nagroda za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz (2017). Laureat I Nagrody w Międzynarodowym Konkursie Operetkowo-Musicalowym im. Iwony Borowickiej w Krakowie (2018), Laureat nagrody specjalnej VII Międzynarodowego Konkursu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju (2019). II Nagroda w 54 International Antonin Dvorak Singing Competition Karlovy Vary (2019), Laureat Srebrnej Róży w programie telewizyjnym - VI edycji Bitwy Tenorów na Róże (2019).

Bartosz Kuczyk - w latach 1980 - 1988 uczęszczał do Poznańskiej Szkoły Chóralnej, której jest absolwentem. Od roku 1984 do 1992 był śpiewakiem chóru Jerzego Kurczewskiego, występując początkowo w głosach chłopięcych, a od 1987 roku do 1992 w głosach męskich. Jako członek chóru Jerzego Kurczewskiego brał udział w kilkuset koncertach zarówno w kraju, jak i za granicą. W latach 1988 - 1992 uczęszczał do V Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu w klasie o profilu pedagogicznym. W latach 1996 - 1997 ukończył mistrzowski kurs wokalny nieżyjącego już mistrza – Tomasza Zagórskiego. W latach 1994 - 2000 współpracował z Prywatnym Teatrem Operowym Marka Tracza z Wrocławia w charakterze śpiewaka chóru oraz solisty. Występował między innymi w partiach: Monostatos (A. Mozart – „Czarodziejski flet”), Dr Falke (J. Strauss – „Zemsta nietoperza”) – wersje niemieckojęzyczne. Wielokrotnie występował również w rolach epizodycznych oraz partiach chóralnych.

Mirosław Niewiadomski - jako tenor stawiał pierwsze "kroki" wokalne w chórze Państwowego Liceum Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi, prowadzonym pod kierunkiem Anny Domańskiej. Artysta jeszcze jako student na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej w Łodzi debiutował na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi w roku 2000 w operze Mozarta „Wesele Figara” rolą Don Curzio. W 2002 roku został finalistą VII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego w Dusznikach-Zdroju w kategorii operowej. Rok później uczestniczył w operze „Il Matrimonio Segreto” Cimarosy jako Paolino oraz wziął udział w polsko-niemieckich konfrontacjach wokalnych w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Śpiewał też na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi jako Merkury w operetce „Orfeusz w piekle” Offenbacha oraz w operetce „Wiktoria i jej huzar” Paula Abrahama. Na ostatnim roku studiów (2004 rok) zaśpiewał partię Ferranda w operze „Cosi fan tutte” Mozarta wystawionym w Teatrze Wielkim w Łodzi. W latach 2007 - 2014 był solistą Teatru Wielkiego w Łodzi. Zadebiutował tam jako Edwin w „Księżniczce czardasza” Imre Kalmana, dalej wiele pięknych ról takich jak Alfred w „Traviacie”, Ismael w „Nabucco” Verdiego, Hervey w „Annie Bolenie” Donizettiego, Nataniel w „Opowieściach Hoffmanna” Offenbacha, Triquet w „Eugeniuszu Onieginie” Czajkowskiego, Hrabia Tassilo w „Hrabinie Maricy” Kalmana, Goro w „Madame Butterfly” Pucciniego. W tym czasie był zapraszany także na deski wszystkich scen operowych, operetkowych oraz Filharmonii w Polsce śpiewając takie role jak Hrabia Zedlau w „Wiedeńskiej krwi”, Barinkay w „Baronie Cygańskim” J. Straussa, Sou Chong w „Krainie uśmiechu”, Jozsi w „Cygańskiej miłości” Lehara czy Casio w operze „Otello” Verdiego. W 2012 roku rolą Czaplickiego w „Damie pikowej” Czajkowskiego zadebiutował na deskach Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. W 2009 roku zdobył drugą nagrodę na I Europejskim Festiwalu Duetów Operetkowych i Musicalowych – "Face to Face" w Poznaniu.

Mariusz Adam Ruta - tenor młodego pokolenia. Śpiewak czynnie koncertujący na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Ma w swoim dorobku wiele partii operowych, operetkowych oraz liczne koncerty estradowe. Od marca 2011 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie kreuje wiele ról operetkowych a także musicalowych. Uczestnik wielu festiwali operowo-operetkowych. Od 2016 roku solista w polskim projekcie "3 Tenorów". Znany i ciepło przyjmowany przez publiczność za wspaniałe wykonania operetkowe, ale także i piosenki światowe. Od stycznia 2013 roku rozpoczął współpracę z Operą i Filharmonią Podlaską. W 2017 roku zadebiutował w Warszawskiej Operze Kameralnej wykonując partię Monostatosa w operze „Czarodziejski flet” w ramach 27 Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie. Od 2 lat współpracuje z Teatrem Operetki Kijowskiej tworząc liczne międzynarodowe projekty. Niedawno miał przyjemność koncertować chociażby w Filharmonii Gdańskiej, Częstochowskiej, Lubelskiej oraz Rzeszowskiej. Nieustannie poszerza swój wachlarz repertuarowy nie bojąc się podejmować nowych wyzwań, łącząc przy tym różnorodne gatunki muzyczne. Od 2017 roku współpracuje z Narodową Operetką Kijowską.

Sylwester Targosz-Szalonek - instrumentalista, prezenter telewizyjny, solista teatrów operowych, animator kultury, twórca i dyrektor kilku muzycznych festiwali (m.in. Śląski Festiwal Operetki) prezes Fundacji Operetka Śląska. Z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach w klasie prof. Henryki Januszewskiej-Stańczyk. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach o kierunku menedżer kultury. Jest absolwentem mistrzowskiej klasy śpiewu prof. Cesare Colona (Niemcy-Berlin). Zdobywca m.in. srebrnego medalu "Arte Vocale" na Królewskim Festiwalu Wokalnym w Wilanowie, czy też statuetki "Złoty Słowik Belcanto" na Festiwalu Belcanto w Nałęczowie. Jako 27-latek po premierze "Cyganerii" G. Pucciniego został okrzyknięty przez niemiecką prasę "Włoskim tenorem z Polski”. Prowadzi aktywną działalność artystyczną. Śpiewa liczne koncerty o szerokim zakresie repertuarowym i stylistycznym. Nagrywał i koncertował m.in. dla: Radio Katowice, TV Polonia, TV Bali, a także dla telewizji niemieckich. Współpracował z dyrygentami, m.in. takimi jak: Andrzej Zubek, Mirosław Jacek Błaszczyk, Jan Wincenty Hawel, Peter Moss, Heribert Beissel, Paul Esswood, Andrew Parrott, Gabriel Chmura, Elio Boncompagni. Koncertował m.in. w: Argentynie, Czechach, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii, Portugalii, we Włoszech na Sycylii, a także na Wyspie Bali. W programie posiada liczne partie solowe zarówno z gatunku teatru muzycznego, jak i muzyki oratoryjno-kantatowej. Śpiewał w ponad 20 teatrach operowych w Polsce i za granicą, jak m.in.: Teatr Wielki w Poznaniu, Kammeroper Schloss Rheinsberg, Staatstheater Braunschweig, Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin, Teatro di Verdi w Pisie, Teatro Massimo w Palermo. Twórca Orkiestry im. Arcyksiężnej Marii Krystyny Habsburg. W swoim dorobku fonograficznym posiada nagrania oper i solowych płyt, m. in. w roli Tebaldo w operze "I Capuleti et i Montecchi" V. Belliniego z Teatrem Miejskim w Braunschweig (2008), płytę z cyklami pieśni Jerzego Gablenza Op. 3 i Op. 9 (2021), a także płytę "Sacrum & Profanum" wydaną z okazji 85 urodzin Maestro Wiesława Ochmana, na której wykonuje 2 duety razem z Mistrzem.

Nazar Tatsyshyn – urodził się w okolicach Lwowa w Ukrainie. Jest absolwentem Drohobyckiego Liceum Muzycznego im. W. Barwińskiego oraz Państwowej Akademii Muzycznej im. M.W.Lysenka we Lwowie. Jest założycielem i liderem zespołu tenorów „LEONVOCI”, który występuje na całym świecie. Ponadto jest solistą Filharmonii Narodowej i Opery Narodowej we Lwowie. Uczestniczył w licznych konkursach i festiwalach wokalnych na Ukrainie i za granicą. Współpracuje z wieloma zagranicznymi reżyserami i dyrygentami, takimi jak: O. Lyniv, K. Donadio, R. Rewakowych, N. Conti, T. Placidi. Brał udział w warsztatach wokalnych u znanych na cały świat śpiewaków operowych: Eva Marton, Kaludi Kaludov, Lajos Miller.

SOPRANISTKI

Justyna Dyla - absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Uczestniczyła w kursach mistrzowskich, m.in. prof. Teresy Żylis-Gara oraz Daniela Weeks’a.
W Operze Śląskiej zadebiutowała partią Despiny w spektaklu dyplomowym „Cosi fan tutte”
W. A. Mozarta. W listopadzie 2007 roku wystąpiła w spektaklu „Wesele Figara” W. A. Mozarta jako Zuzanna, wystawionym w Opera Kentucky w Louisville (Stany Zjednoczone) w kooperacji z Uniwersytetem w Louisville. W 2008 roku występowała jako Hirtenknabe w „Tosce” G. Pucciniego podczas Festiwalu Operowego w Bregenz (Austria) oraz jako Ida w spektaklu „Zemsta nietoperza” podczas tournée po Niemczech z Operą Śląską. Uczestniczyła w Międzynarodowym Koncercie z okazji 325 Rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej (prawykonanie partii sopranowej w utworze Deus Vicit Henryka Jana Botora). Występowała także z Filharmonią Śląską w Katowicach. Współpracuje z Filharmonią Zielonogórską, Filharmonią Świętokrzyską, Gorzowską, Teatrem Wielkim w Łodzi. W 2007 roku była finalistką konkursu im. Haliny Halskiej-Fijałkowskiej we Wrocławiu. W maju 2013 roku została laureatką Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury w kategorii Najlepszy Debiut – Śpiewaczka. Od kwietnia 2016 roku bierze także udział w spektaklu „Król Ubu” Krzysztofa Pendereckiego wystawianym w Operze Śląskiej w Bytomiu, wcielając się w postać Piły.

Emilia Zielińska - laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Olsztynie oraz I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Suwałkach. Laureatka I Nagrody w Konkursie na wykonanie miniatury polskiej, II nagrody w Konkursie wykonawstwa Pieśni Artystycznej (Kutno) oraz I nagrody w Wojewódzkim Konkursie Poezji Śpiewanej organizowanym przez Ligę Obrony Kraju pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej. W 2004 roku solistka prestiżowego Koncertu Bożonarodzeniowego w Watykanie dla Jana Pawła II w Sali Klementyńskiej Pałacu Apostolskiego. W 2011 roku zadebiutowała na deskach Teatru Nowego Łodzi wykonując w premierowym przedstawieniu partię Lauretty z opery G. Pucciniego „Gianni Schicchi” pod kierownictwem muzycznym Maestro Andrzeja Straszyńskiego. Od 2012 roku solistka Polskiej Opery Kameralnej, gdzie bierze udział w licznych Galowych Koncertach, a także w przedstawieniach „Krakowiacy i Górale”, „Księżniczka Czardasza”. Solistka licznych gali operetkowo-musicalowych, a także operowo-operetkowych. Od 2016 roku współpracuje z Teatrem Narodowej Operetki w Kijowie. Uczestniczyła w projekcie światowym „Na cygańską nutę” w oparciu o współpracę z Operą Narodowego Teatru w Kijowie.

DYRYGENT

Orlin Bebenow – urodził się w Bułgarii, od 1988 roku mieszka w Polsce. Absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy wydział wokalno-aktorski i Studiów Podyplomowych w zakresie Chórmistrzostwa na Wydziale Dyrygentury Chóralnej. W roku 2014 uzyskał stopień doktora sztuki muzycznej w dziedzinie artystycznej dyrygentury i instrumentacji. Jest założycielem i dyrygentem Orkiestry Salonowej „Moderato”. Multiinstrumentalista: flet poprzeczny, gitara, bałałajka, cymbały, śpiewak, dyrygent, aranżer, kompozytor.
Jako dyrygent prowadził także:
- Orkiestrę Filharmonii Koszalińskiej im. „Stanisława Moniuszki”,
- Orkiestrę Kameralną „Capella Bydgostiensis” z Bydgoszczy,
- Orkiestrę Kameralną „Orfeusz” w Pernik z Bułgarii,
- Orkiestrę Filharmonii w Shumen z Bułgarii,
- Orkiestrę Wojskową z Bydgoszczy,
- Orkiestry dęte z Kcyni i ze Żnina,
Współpracował z m.in. z: Kaludi Kaludov, Anną Dyrty-Kaludov, Edytą Piasecką, Januszem Ratajczakiem, Małgorzatą Ratajczak, Anettą Wakarecy, Małgorzatą Grelą, Hanną Okońską, Kasprem Kruszewskim, Haliną Kunicką, Ewą Bem, Renatą Przemyk, Januszem Szrom, Andrzejem Grabowskim, grupą „VOX”, Arturem Andrusem, Izabelą Trojanowską, Rudim Schubertem i innymi. Od lat zasiada jako juror w krajowych i międzynarodowych konkursach muzycznych. Od roku 1988 związany jest z Operą Novą w Bydgoszczy. W roku 2008 został wyróżniony w konkursie kompozytorskim organizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej za skomponowanie marszu „Szlakiem Brdy”, który jest włączony do stałego repertuaru wojskowych orkiestr w Polsce.
W 2015 roku z marszem,, Pod Sztandarem Ojczyzny" zdobył II miejsce w konkursie kompozytorskim im. Diko Iliev w Montanie w Bułgarii.

ORGANIZATOR

Impresariat P&M Sp. z o.o.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Gdańsk

12.06.2022 , g. 16:00 (niedziela)

od 95,00 pln

Bilety na termin:
12.06.2022 , g. 16:00 (niedziela)

  • od 95,00 pln
Koncertowy Turniej Tenorów o Laury Trójmiasta 12 czerwca 2022 (niedziela) godz. 16:00 (szczególnie dla przyjezdnych…) godz. 19:15 (...i dla wracających z weekendowych wyjazdów!) Muzyka klasyczna nie musi być traktowana bardzo poważnie. Może być po prostu wymagającą rozrywką na wysokim poziomie wykonawczym. Właśnie na taki koncert chcemy Państwa zaprosić! Sześciu tenorów o wyjątkowych walorach głosowych i nienagannej prezencji zmierzy się dla Państwa w śpiewaczym pojedynku. Oczywiście będzie to zabawa a nie rywalizacja sportowa, ale przecież każdy z nas uwielbia dreszczyk rywalizacji. A jeśli komuś mało to w ostatniej, pozakonkursowej części do naszych tenorów dołączą dwie urocze sopranistki. Wszystkim wykonawcom będzie towarzyszyła Orkiestra...
kup bilet

Inne terminy


Gdańsk

12.06.2022 , g. 19:15 (niedziela)

od 95,00 pln

Koncertowy Turniej Tenorów o Laury Trójmiasta

  • od 95,00 pln
Koncertowy Turniej Tenorów o Laury Trójmiasta 12 czerwca 2022 (niedziela) godz. 16:00 (szczególnie dla przyjezdnych…) godz. 19:15 (...i dla wracających z weekendowych wyjazdów!) Muzyka klasyczna nie musi być traktowana bardzo poważnie. Może być po prostu wymagającą rozrywką na wysokim poziomie wykonawczym. Właśnie na taki koncert chcemy Państwa zaprosić! Sześciu tenorów o wyjątkowych walorach głosowych i nienagannej prezencji zmierzy się dla Państwa w śpiewaczym pojedynku. Oczywiście będzie to zabawa a nie rywalizacja sportowa, ale przecież każdy z nas uwielbia dreszczyk rywalizacji. A jeśli komuś mało to w ostatniej, pozakonkursowej części do naszych tenorów dołączą dwie urocze sopranistki. Wszystkim wykonawcom będzie towarzyszyła Orkiestra...
kup bilet

Inne wydarzenia organizatora

Popularne w serwisie

Koncert symfoniczny - 10.06.2022

10 CZERWCA 2022 /PIĄTEK /19.00 KONCERT SYMFONICZNY Wykonawcy: Mariusz Patyra – skrzypce Ricardo Casero – dyrygent Orkiestra Symfoniczna FŁ Program: G. Rossini – Uwertura do opery „Semiramida” N. Paganini – I Koncert skrzypcowy D-dur op. 6 F. Mendelssohn – IV Symfonia A-dur op. 90 „Włoska”******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków...
10 CZERWCA 2022 /PIĄTEK /19.00 KONCERT SYMFONICZNY Wykonawcy: Mariusz Patyra – skrzypce Ricardo Casero – dyrygent Orkiestra Symfoniczna FŁ Program: G....
10.06.2022, Łódź
KONCERT

Koncert symfoniczny - 10.06.2022

10.06.2022 Łódź od 26,00 pln
kup bilet

CIESZFANÓW FESTIWAL 2022 KARNET

Do line-upu najlepszego festiwalu na końcu świata dołączają Romantycy Lekkich Obyczajów, Żywiołak, The Materia oraz Blenders! CieszFanów Festiwal powraca! Zapraszamy do wspólnej zabawy w dniach 18-20 sierpnia 2022 roku na teren Kompleksu Wędrowiec! CieszFanów Festiwal 2022 bilety już w sprzedaży. CieszFanów Festiwal 2022 line-up Nocny Kochanek, Poparzeni Kawą Trzy, T.Love, Gutek, The Bill, WaluśKraksaKryzys,...
Do line-upu najlepszego festiwalu na końcu świata dołączają Romantycy Lekkich Obyczajów, Żywiołak, The Materia oraz Blenders! CieszFanów Festiwal powraca!...
18.08.2022 - 20.08.2022 Cieszanów
KONCERT

CIESZFANÓW FESTIWAL 2022 KARNET

18.08.2022 - 20.08.2022 Cieszanów od 159,50 pln
kup bilet

ETHNO PORT 2022: Hudaki Village Band (Ukraina)

ETHNO PORT 2022: Hudaki Village Band (Ukraina) godz. 17:30 Dziedziniec Zamkowy Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat. Świat, który dynamicznie się zmienia się, coraz szybciej i głębiej w kierunku, który budzi niepokój i poczucie bezradności. Niektóre zjawiska są wręcz przytłaczające – pandemia, wojna w Ukrainie z jej lokalnymi i globalnymi konsekwencjami, nadchodząca nieodwołalnie...
ETHNO PORT 2022: Hudaki Village Band (Ukraina) godz. 17:30 Dziedziniec Zamkowy Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat. Świat,...
12.06.2022, Poznań
KONCERT

ETHNO PORT 2022: Hudaki Village Band (Ukraina)

12.06.2022 Poznań od 30,00 pln
kup bilet

YASMIN LEVY

Yasmin Levy to głęboki kobiecy wokal otoczony muzyką sefardyjską inspirowaną flamenco. Yasmin śpiewa o miłości w języku hiszpańskich Żydów ladino. Od najmłodszych lat miała kontakt z kulturą i śpiewem ladino ponieważ jej ojciec (Yitzhak Levy) był bardzo ważną osobistością w kręgu ludzi prowadzących badania i zajmujących się ochroną kultury żydowsko-hiszpańskiej, której tradycja ma źródła w XV-wiecznej...
Yasmin Levy to głęboki kobiecy wokal otoczony muzyką sefardyjską inspirowaną flamenco. Yasmin śpiewa o miłości w języku hiszpańskich Żydów ladino. Od najmłodszych...
29.10.2022, Katowice
KONCERT

YASMIN LEVY

29.10.2022 Katowice od 136,50 pln
kup bilet

CYGANERIA, G. Puccini, opera

„Sto lat z górą niezmiennego entuzjazmu publiczności, wierna miłość wykonawców, świeżość nieskalana, jak w dniu prapremiery: to nie może być dzieło przypadku” – Piotr Kamiński „Tysiąc i jedna opera” Jedna z najczęściej granych oper na świecie, która zabrzmiała we wszystkich najważniejszych scenach teatralnych i salach koncertowych – „Cyganerii” Giacomo Pucciniego nie mogłoby zabraknąć w repertuarze...
„Sto lat z górą niezmiennego entuzjazmu publiczności, wierna miłość wykonawców, świeżość nieskalana, jak w dniu prapremiery: to nie może być dzieło przypadku”...
22.05.2022, Białystok
OPERA

CYGANERIA, G. Puccini, opera

22.05.2022 Białystok od 73,50 pln
kup bilet

ETHNO PORT POZNAŃ 2022 (karnet 3 dniowy)

10-12.06.2022r. Napływające w ostatnich tygodniach wiadomości z Ukrainy przytłaczają. Okrucieństwo, śmierć i ;przemoc są obezwładniające – burzą komfort bezpiecznego życia i porażają poczuciem naszej bezradności wobec zła. Prowokują też do odpowiedzi na pytania – czy jest to właściwy czas na świętowanie i wspólną zabawę? Czy wypada zajmować się inną aktywnością niż pomoc naszym sąsiadom? Rozważając...
10-12.06.2022r. Napływające w ostatnich tygodniach wiadomości z Ukrainy przytłaczają. Okrucieństwo, śmierć i ;przemoc są obezwładniające – burzą komfort...
10.06.2022, Poznań
KONCERT

ETHNO PORT POZNAŃ 2022 (karnet 3 dniowy)

10.06.2022 Poznań od 230,00 pln
kup bilet

ETHNO PORT 2022: Trad.Attack! (Estonia)

ETHNO PORT 2022: ;Trad.Attack (Estonia) ; godz. 18:00 Sala Wielka CK Zamek Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat. Świat, który dynamicznie się zmienia się, coraz szybciej i głębiej w kierunku, który budzi niepokój i poczucie bezradności. Niektóre zjawiska są wręcz przytłaczające – pandemia, wojna w Ukrainie z jej lokalnymi i globalnymi konsekwencjami, nadchodząca nieodwołalnie...
ETHNO PORT 2022: ;Trad.Attack (Estonia) ; godz. 18:00 Sala Wielka CK Zamek Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat. Świat, który...
10.06.2022, Poznań
KONCERT

ETHNO PORT 2022: Trad.Attack! (Estonia)

10.06.2022 Poznań od 40,00 pln
kup bilet

GRUBSON - LETNIA SCENA ChDK

Grubson termin: sobota, 3 września 2022 r. Amfiteatr Miejski w Chodzieży, ul. Warsztatów Jazzowych 2, plan godzinowy: godz. 18.15 - otwarcie bram amfiteatru godz. 19.00 - support Platel godz. 20.15 - występ gwiazdy wieczoru - Grubson******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail,...
Grubson termin: sobota, 3 września 2022 r. Amfiteatr Miejski w Chodzieży, ul. Warsztatów Jazzowych 2, plan godzinowy: godz. 18.15 - otwarcie bram amfiteatru...
03.09.2022, Chodzież
KABARET

GRUBSON - LETNIA SCENA ChDK

03.09.2022 Chodzież od 42,00 pln
kup bilet

SFJAZZ Collective / LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA

Wykonawcy CHRIS POTTER – dyrektor muzyczny / saksofon sopranowy i tenorowy DAVID SANCHEZ – saksofon tenorowy ETIENNE CHARLES – trąbki WARREN WOLF – wibrafon EDWARD SIMON – fortepan MATT BREWER – bas KENDRICK A.D. SCOTT – perkusja MARTIN LUTHER MCCOY – wokal, gitara GRETCHEN PARLATO – wokal LOTOS JAZZ FESTIVAL BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA PO ROKU PRZERWY WRACA DO NOSPR. Każde zadymkowe spotkanie w ;Sali...
Wykonawcy CHRIS POTTER – dyrektor muzyczny / saksofon sopranowy i tenorowy DAVID SANCHEZ – saksofon tenorowy ETIENNE CHARLES – trąbki WARREN WOLF – wibrafon...
21.06.2022, Katowice
KONCERT

SFJAZZ Collective / LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA

21.06.2022 Katowice od 116,50 pln
kup bilet

wystawa "Antoni Gaudi" - zwiedzanie z audio przewodnikiem w j. polskim: 5.03-3.07.2022

ANTONI GAUDÍ ;wystawa już od 5.03. zwiedzanie wystawy z audioprzewodnikiem w języku polskim TYP: SZTUKI WIZUALNE MIEJSCE: PRZESTRZENIE CK ZAMEK Godzina: 12 - 20 Data: od 5.03.2022 do 3.07.2022 Cena: ;zwiedzanie z audioprzewodnikiem: 35 (n) 30 (u) 25 (grupowy x ilość osób w grupie) Antoni Gaudí to jedna z ;najwybitniejszych, najbardziej rozpoznawalnych i ;podziwianych postaci w ;historii sztuki. Genialny...
ANTONI GAUDÍ ;wystawa już od 5.03. zwiedzanie wystawy z audioprzewodnikiem w języku polskim TYP: SZTUKI WIZUALNE MIEJSCE: PRZESTRZENIE CK ZAMEK Godzina:...
05.03.2022 - 03.07.2022 Poznań
WYSTAWA

wystawa "Antoni Gaudi" - zwiedzanie z audio przewodnikiem w j. polskim: 5.03-3.07.2022

05.03.2022 - 03.07.2022 Poznań od 30,00 pln
kup bilet

"Ryba Biba” Teatr Fraktal | Dzieciaki na Piętrze 2022

Dzieciaki na Piętrze 2022 04.06.2022 Scena na Piętrze godz. 16:00 ; Bilet na spektakl ;(dla każdego widza): -w cenie regularnej 20 zł -w przedsprzedaży 15 zł (do 23.05.) Drodzy Widzowie, dla wspólnego komfortu uczestniczenia w wydarzeniu, 15 minut po rozpoczęciu spektaklu zamykamy drzwi teatru. Prosimy o punktualność. RYBA BIBA to spektakl inspirowany książką Moniki Kompaníkovej pt. "Bajki z morskich...
Dzieciaki na Piętrze 2022 04.06.2022 Scena na Piętrze godz. 16:00 ; Bilet na spektakl ;(dla każdego widza): -w cenie regularnej 20 zł -w przedsprzedaży...
04.06.2022, Poznań
SPEKTAKL

"Ryba Biba” Teatr Fraktal | Dzieciaki na Piętrze 2022

04.06.2022 Poznań od 15,00 pln
kup bilet

Awantura w Chioggi

Premiera: 26.05.2022, Duża Scena Nie ma lepszej wróżby dla ;przyszłego twórcy komedii, jak przyjść na ;świat w ;osiemnastowiecznej Wenecji – w ;karnawale, wśród śpiewów, zabaw i ;maskarad. Tam właśnie, 25 lutego 1707 roku urodził się Carlo Goldoni. Do ;czterdziestego roku życia próbował godzić pasję literacką z ;pracą adwokata, by ostatecznie w ;1748 roku ulec przeznaczeniu, porzucić karierę prawniczą...
Premiera: 26.05.2022, Duża Scena Nie ma lepszej wróżby dla ;przyszłego twórcy komedii, jak przyjść na ;świat w ;osiemnastowiecznej Wenecji – w ;karnawale,...
11.06.2022, Warszawa
SPEKTAKL

Awantura w Chioggi

11.06.2022 Warszawa od 15,90 pln
kup bilet

GWIAZDY W PARKU. RALPH KAMIŃSKI, SONBIRD, GOOD OMEN

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący stemplem jakości twórczości artysty. Artysta wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), wszystkie nakładem FONOBO Label. Każda z płyt spotkała się z ciepłym przyjęciem...
RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym...
13.08.2022, Oborniki
KONCERT

GWIAZDY W PARKU. RALPH KAMIŃSKI, SONBIRD, GOOD OMEN

13.08.2022 Oborniki od 70,00 pln
kup bilet

Matylda

„MATYLDA” Musical familijny „Matylda” to musicalowy hit dla widzów w każdym wieku, przeniesiony do Bydgoszczy prosto ze scen West Endu i Broadway’u. 6-letnia dziewczynka posiada genialny umysł, wielkie serce i… kompletnie niepasującą ;do niej rodzinę. Jej tata jest nieuczciwym sprzedawcą ;samochodów, mamę interesują ;tylko pieniądze i ;święty spokój, a brat stanowczo nie grzeszy inteligencją. I nikt...
„MATYLDA” Musical familijny „Matylda” to musicalowy hit dla widzów w każdym wieku, przeniesiony do Bydgoszczy prosto ze scen West Endu i Broadway’u. 6-letnia...
30.05.2022, Bydgoszcz
SPEKTAKL

Matylda

30.05.2022 Bydgoszcz od 65,00 pln
kup bilet

Koncert KWIAT JABŁONI

Kwiat Jabłoni ;to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. "Niemożliwe" z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło "Mogło być nic" zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne...
Kwiat Jabłoni ;to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy....
21.08.2022, Bytów
KONCERT

Koncert KWIAT JABŁONI

21.08.2022 Bytów od 90,00 pln
kup bilet

SKUBAS - Premiera płyty „Duch”

6.07.2022r. godz. 20:00 Dziedziniec Zamkowy S K U B A S (Radosław Skubaja) Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości. ; W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych,...
6.07.2022r. godz. 20:00 Dziedziniec Zamkowy S K U B A S (Radosław Skubaja) Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o...
06.07.2022, Poznań
KONCERT

SKUBAS - Premiera płyty „Duch”

06.07.2022 Poznań od 79,00 pln
kup bilet

PRELUDIUM 23. WĘDROWNEGO FESTIWALU FILHARMONII ŁÓDZKIEJ „KOLORY POLSKI” - 12.06.2022

Koncert jubileuszowy z okazji 100-lecia działalności Chóru Męskiego Lutnia w Warcie oraz Chóru Mieszanego Kościoła Chrześcijan Baptystów w Łodzi Wykonawcy: Chór Mieszany Kościoła Chrześcijan Baptystów w Łodzi Chór Męski Lutnia w Warcie Ewa Szczepaniak, Marta Szustowska, Jakub Baranowski, Hanna Okońska, Bartosz Szulc, Maciej Jesiołkiewicz, Gabriela Woźniak, Jacek Okoński, Wiktor Baranowski, Michał Piotrowski...
Koncert jubileuszowy z okazji 100-lecia działalności Chóru Męskiego Lutnia w Warcie oraz Chóru Mieszanego Kościoła Chrześcijan Baptystów w Łodzi Wykonawcy:...
12.06.2022, Łódź
KONCERT

PRELUDIUM 23. WĘDROWNEGO FESTIWALU FILHARMONII ŁÓDZKIEJ „KOLORY POLSKI” - 12.06.2022

12.06.2022 Łódź od 22,00 pln
kup bilet

BALET OPERY LWOWSKIEJ - GALA

Lwowska Opera Narodowa przy wsparciu Ministerstwa ;Kultury Ukrainy organizuje projekt ;„Freedom tour”. Jest to ;program tras koncertowych operowych, ;symfonicznych, chóralnych i baletowych mające na celu zebranie pomocy finansowej na wsparcie osób dotkniętych działaniami wojennymi, osób wewnętrznie przesiedlonych, na pozyskanie leków ;i zapewnienie pomocy humanitarnej. 28 maja 2022 roku na scenie Opery...
Lwowska Opera Narodowa przy wsparciu Ministerstwa ;Kultury Ukrainy organizuje projekt ;„Freedom tour”. Jest to ;program tras koncertowych operowych, ;symfonicznych,...
28.05.2022, Gdańsk
BALET

BALET OPERY LWOWSKIEJ - GALA

28.05.2022 Gdańsk od 65,00 pln
kup bilet

AL DI MEOLA Acoustic Trio

LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA Wszyscy kojarzą amerykańskiego gitarzystę Ala Di Meolę ze znakomitym, koncertowym albumem „Friday Night in San Francisco” nagranym w 1980 i 1981 r. razem z dwoma innymi gigantami gitary: Johnem McLaughlinem i Paco de Lucią. A jednak swą pierwszą nagrodę ;Grammy zdobył z zespołem Return To Forever Chicka Corei za album „No Mystery” (1975). Al Di Meola...
LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA Wszyscy kojarzą amerykańskiego gitarzystę Ala Di Meolę ze znakomitym, koncertowym albumem „Friday Night...
24.06.2022, Bielsko-Biała
KONCERT

AL DI MEOLA Acoustic Trio

24.06.2022 Bielsko-Biała od 140,00 pln
kup bilet

GALA - MARY RUMI I JACEK NAMYSŁOWSKI / CHUCHO VALDES & PAQUITO D'RIVERA

LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA Podczas Festiwalowej Gali w Cavatina Hall odbędzie się oficjalna premiera płyty „Depressed Lady”., którą Mary Rumi i Jacek Namysłowski zadedykowali ojcu. Po przerwie wystąpi ;Chucho ;Valdes & Paquito ;D'Rivera Reunion Sextet. Koncert wokalistki Mary Rumi i zespołu pod kierunkiem puzonisty Jacka Namysłowskiego będzie premierową prezentacją nowego,...
LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA Podczas Festiwalowej Gali w Cavatina Hall odbędzie się oficjalna premiera płyty „Depressed Lady”., którą...
25.06.2022, Bielsko-Biała
KONCERT

GALA - MARY RUMI I JACEK NAMYSŁOWSKI / CHUCHO VALDES & PAQUITO D'RIVERA

25.06.2022 Bielsko-Biała od 120,00 pln
kup bilet

ETHNO PORT 2022: Karolina Cicha i Spółka (Polska)

ETHNO PORT 2022: Karolina Cicha i Spółka (Polska) ; godz. 19:30 Sala Wielka Ck Zamek Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat. Świat, który dynamicznie się zmienia się, coraz szybciej i głębiej w kierunku, który budzi niepokój i poczucie bezradności. Niektóre zjawiska są wręcz przytłaczające – pandemia, wojna w Ukrainie z jej lokalnymi i globalnymi konsekwencjami, nadchodząca...
ETHNO PORT 2022: Karolina Cicha i Spółka (Polska) ; godz. 19:30 Sala Wielka Ck Zamek Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat....
12.06.2022, Poznań
KONCERT

ETHNO PORT 2022: Karolina Cicha i Spółka (Polska)

12.06.2022 Poznań od 30,00 pln
kup bilet

SEN NOCY LETNIEJ

SEN NOCY LETNIEJ: Przepełniona magią historia miłosna z elementami komicznymi autorstwa Williama Szekspira w tanecznej interpretacji zespołu Baletu Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Niesamowita, budująca oniryczną atmosferę muzyka Felixa Mendelssohna-Bartholdego. Nietuzinkowa scenografia i animacje. Wspaniałe kostiumy mitologicznych postaci: elfów i wróżek. Na scenie dzięki temu doświadczymy wieloma zmysłami...
SEN NOCY LETNIEJ: Przepełniona magią historia miłosna z elementami komicznymi autorstwa Williama Szekspira w tanecznej interpretacji zespołu Baletu Opery...
01.06.2022, Gdańsk
BALET

SEN NOCY LETNIEJ

01.06.2022 Gdańsk od 65,00 pln
kup bilet

NOSOWSKA - LETNIA SCENA ChDK

Nosowska termin: sobota, 25 czerwca 2022 r. Amfiteatr Miejski w Chodzieży, ul. Warsztatów Jazzowych 2, plan godzinowy: godz. 18.15 - otwarcie bram amfiteatru godz. 19.00 - support, Studio Piosenki ChDK HIT w programie "Narodziny Gwiazdy" godz. 20.15 - występ gwiazdy wieczoru - Kasia Nosowska******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków...
Nosowska termin: sobota, 25 czerwca 2022 r. Amfiteatr Miejski w Chodzieży, ul. Warsztatów Jazzowych 2, plan godzinowy: godz. 18.15 - otwarcie bram amfiteatru...
25.06.2022, Chodzież
KONCERT

NOSOWSKA - LETNIA SCENA ChDK

25.06.2022 Chodzież od 74,00 pln
kup bilet

Bilet dla dwojga online do Teatru Polonia i Och-Teatr

Szanowni Widzowie, wspólnie z serwisem Bilety24 zachęcamy do zakupu „biletów otwartych online” i „biletów dla dwojga online” na spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru, dostępnych w dwóch wariantach cenowych (standard i premium). Wymiana „biletu otwartego” lub „biletu dla dwojga” na bilety docelowe będzie możliwa po ponownym uruchomieniu stacjonarnej pracy kas naszych teatrów. Istnieje jednak możliwość...
Szanowni Widzowie, wspólnie z serwisem Bilety24 zachęcamy do zakupu „biletów otwartych online” i „biletów dla dwojga online” na spektakle Teatru Polonia...
31.08.2022, Warszawa
ONLINE

Bilet dla dwojga online do Teatru Polonia i Och-Teatr

31.08.2022 Warszawa od 206,50 pln
kup bilet

OKOLICE JAZZU - NERVY / ELECTRO DELUXE

LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA NERVY Będzie niezła zadyma!!! A_GIM, czyli Agim Dżeljilji reaktywuje zespół Nervy. Po latach nieobecności na scenie - z inicjatywy Agima - w zespół Nervy ponownie zostanie tchnięte wydawnicze życie. Agim, skupiony w ostatnich latach na niejednoznacznych projektach, do których należy m.in skomponowanie muzyki do gry „This is the Zodiak Speaking” czy praca...
LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA NERVY Będzie niezła zadyma!!! A_GIM, czyli Agim Dżeljilji reaktywuje zespół Nervy. Po latach nieobecności...
24.06.2022, Bielsko-Biała
KONCERT

OKOLICE JAZZU - NERVY / ELECTRO DELUXE

24.06.2022 Bielsko-Biała od 90,00 pln
kup bilet

Karnawał zwierząt

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na pełen magii koncert wypełniony twórczością zarówno dla najmłodszych, jak i starszych melomanów! Zabrzmią uwielbiane, barwne brzmieniowo dzieła autorstwa Camille’a Saint-Saënsa czy Edvarda Griega, ale także niezwykle melodyjny utwór nieco mniej znanego twórcy – Roberta Oetomo, australijskiego perkusisty pochodzącego z Indonezji. ; Koncert rozpocznie Karnawał zwierząt...
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na pełen magii koncert wypełniony twórczością zarówno dla najmłodszych, jak i starszych melomanów! Zabrzmią uwielbiane,...
01.06.2022, Wrocław
KONCERT

Karnawał zwierząt

01.06.2022 Wrocław od 45,00 pln
kup bilet

Reach4.biz Meetup

Konferencja Reach4.biz Meetup - inwestycje w startupy i spółki młode. 2 czerwca w warszawskiej Kinotece spotkają się ;inwestorzy, startupy i instytucje działające w branży startupowej. Konferencja Reach4.biz Meetup jest skierowana do inwestorów indywidualnych zainteresowanych startupami i spółkami młodymi - do tych, którzy zastanawiają się nad rolą anioła biznesu, tych którzy chcieliby zainwestować...
Konferencja Reach4.biz Meetup - inwestycje w startupy i spółki młode. 2 czerwca w warszawskiej Kinotece spotkają się ;inwestorzy, startupy i instytucje...
02.06.2022, Warszawa
KONFERENCJA

Reach4.biz Meetup

02.06.2022 Warszawa od 68,00 pln
kup bilet

SKORYK | DVOŘÁK | BEETHOVEN Koncert z udziałem laureatki konkursu Młody Muzyk Roku 2022

PROGRAM: Myrosław Skoryk Melodia a-moll Antonín Dvořák Koncert skrzypcowy a-moll op. 53 Milena Pioruńska | skrzypce Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa Marek Wroniszewski | dyrygent *** Ludwig van Beethoven IV Symfonia B-dur op. 60 WYKONAWCY: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa Emilia Głombica | dyrygent Jedyny koncert skrzypcowy Antonína Dvořáka został zainspirowany...
PROGRAM: Myrosław Skoryk Melodia a-moll Antonín Dvořák Koncert skrzypcowy a-moll op. 53 Milena Pioruńska | skrzypce Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus...
04.06.2022, Warszawa
KONCERT

SKORYK | DVOŘÁK | BEETHOVEN Koncert z udziałem laureatki konkursu Młody Muzyk Roku 2022

04.06.2022 Warszawa od 20,00 pln
kup bilet

LADY PANK - LETNIA SCENA ChDK

Lady Pank - 40 Lat LP termin: sobota, 6 sierpnia 2022 r. Amfiteatr Miejski w Chodzieży, ul. Warsztatów Jazzowych 2, plan godzinowy: godz. 18.15 - otwarcie bram amfiteatru godz. 19.00 - support Suplement Diety godz. 20.15 - występ gwiazdy wieczoru - Lady Pank******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem...
Lady Pank - 40 Lat LP termin: sobota, 6 sierpnia 2022 r. Amfiteatr Miejski w Chodzieży, ul. Warsztatów Jazzowych 2, plan godzinowy: godz. 18.15 - otwarcie...
06.08.2022, Chodzież
KONCERT

LADY PANK - LETNIA SCENA ChDK

06.08.2022 Chodzież od 84,00 pln
kup bilet

ETHNO PORT 2022: Anouar Brahem Quartet (Tunezja)

ETHNO PORT 2022: Anouar Brahem Quartet (Tunezja) ; godz. 20:30 Sala Wielka CK Zamek Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat. Świat, który dynamicznie się zmienia się, coraz szybciej i głębiej w kierunku, który budzi niepokój i poczucie bezradności. Niektóre zjawiska są wręcz przytłaczające – pandemia, wojna w Ukrainie z jej lokalnymi i globalnymi konsekwencjami, nadchodząca...
ETHNO PORT 2022: Anouar Brahem Quartet (Tunezja) ; godz. 20:30 Sala Wielka CK Zamek Po raz kolejny podczas ETHNO PORT wspólnie wsłuchamy się w świat. Świat,...
11.06.2022, Poznań
KONCERT

ETHNO PORT 2022: Anouar Brahem Quartet (Tunezja)

11.06.2022 Poznań od 100,00 pln
kup bilet

MAREK PIEKARCZYK AKUSTYCZNIE

Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar", w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice...
Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny...
29.05.2022, Łódź
KONCERT

MAREK PIEKARCZYK AKUSTYCZNIE

29.05.2022 Łódź od 70,00 pln
kup bilet

Zakończenie sezonu 2021/2022 4.06.2022 g. 18:00

Zakończenie jubileuszowego sezonu artystycznego 2021/2022 Wykonawcy: Orkiestra Filharmonii Narodowej Chór Filharmonii Narodowej Andrzej Boreyko dyrygent Ewa Wolak kontralt Michael Spyres tenor Tomasz Konieczny bas-baryton Bartosz Michałowski dyrektor chóru Bożena Violetta Bielecka kierownik chóru Edward Elgar Sen Geroncjusza ;op. 38 ;[100']******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania...
Zakończenie jubileuszowego sezonu artystycznego 2021/2022 Wykonawcy: Orkiestra Filharmonii Narodowej Chór Filharmonii Narodowej Andrzej Boreyko dyrygent...
04.06.2022, Warszawa
KONCERT

Zakończenie sezonu 2021/2022 4.06.2022 g. 18:00

04.06.2022 Warszawa od 40,50 pln
kup bilet

Artur Andrus - 2 CHODZIESKI PRZEGLĄD KABARETÓW O ZŁOTY CHICHOT

2 CHODZIESKI PRZEGLĄD KABARETÓW O ZŁOTY CHICHOT W walce o Złoty ChiCHOt zobaczymy: KABARET Z KONOPI KABARET CZOŁÓWKA PIEKŁA KABARET CIACH GWIAZDA WIECZORU I PROWADZENIE IMPREZY ARTUR ANDRUS Z ZESPOŁEM******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
2 CHODZIESKI PRZEGLĄD KABARETÓW O ZŁOTY CHICHOT W walce o Złoty ChiCHOt zobaczymy: KABARET Z KONOPI KABARET CZOŁÓWKA PIEKŁA KABARET CIACH GWIAZDA WIECZORU...
28.05.2022, Chodzież
KABARET

Artur Andrus - 2 CHODZIESKI PRZEGLĄD KABARETÓW O ZŁOTY CHICHOT

28.05.2022 Chodzież od 64,00 pln
kup bilet