Organizator

Agencja AStreet Ryszard Bongowski

Dane kontaktowe

Podwale Staromiejskie 103/4
80-844 Gdańsk

Niedziela 5 Listopad 2017 18:00
2017-11-05T18:00:00+0100
ALICJA MAJEWSKA  - „Wszystko może się stać”
ALICJA MAJEWSKA - „Wszystko może się stać” Agencja AStreet Ryszard Bongowski
2017-11-05 , godz. 18:00 (Niedziela) Gdynia Sala Koncertowa Portu Gdynia

Opis wydarzenia:

Koncert promuje najnowszą płytę Alicji Majewskiej „Wszystko może się stać”, do których muzykę skomponował Włodzimierz Korcz, a słowa stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy: Wojciech Młynarski, Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski. 
Podczas koncertu usłyszymy także największe przeboje artystki: „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Być kobietą”, „Odkryjemy miłość nieznaną”. Przygotujmy się także na żartobliwe niespodzianki, jednak przede wszystkim na ucztę muzyczną, w wykonaniu piosenkarki dysponującej jednym z najpiękniejszych głosów w Polsce, śpiewającej teksty, które zmuszają do refleksji i zadumy.
Artystka wystąpi z towarzyszeniem, kompozytora większości piosenek, Włodzimierza Korcza oraz kwartetu „Warsaw Opera Quartet” w składzie: Michał Lisiewicz — I skrzypce Sławomir Talacha — II skrzypce Elzbieta Porębska — altówka Marta Ziarko — wiolonczela  
Inne wydarzenia
Bilety na: 40-lecie Zespołu Pod Budą
Koncert
40-lecie Zespołu Pod Budą
Wrocław - 24 Wrzesień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.