Amadeus 25.10.20 - wszystkie bilety

Serdecznie zapraszamy Państwa 25 października o godzinie 18:00 na kolejny koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus pt.: „Wizje ulotne”. Będzie to niezwykłe wydarzenie oraz okazja do zobaczenia i posłuchania skrzypiec Antonio Stradivariego „Polonia” z 1685 roku, na których zagra wirtuoz, jeden z najsłynniejszych solistów swojego pokolenia – Janusz Wawrowski.  Orkiestrę poprowadzi Anna Duczmal-Mróz.Program:·        Sergiusz Prokofiew – Wizje ulotne op. 22 (ar. J. Kow

Organizator

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1 61-809 Poznań

Dane kontaktowe

Al. Marcinkowskiego 3
61-745 Poznań
Telefon: 61 8516686

2020-10-25T18:00:00+0100
Amadeus 25.10.20 Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus
2020-10-25, godz. 18:00 (Niedziela) Poznań Aula Uniwersytecka w Poznaniu

Opis wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy Państwa 25 października o godzinie 18:00 na kolejny koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus pt.: „Wizje ulotne”. Będzie to niezwykłe wydarzenie oraz okazja do zobaczenia i posłuchania skrzypiec Antonio Stradivariego „Polonia” z 1685 roku, na których zagra wirtuoz, jeden z najsłynniejszych solistów swojego pokolenia – Janusz Wawrowski.  Orkiestrę poprowadzi Anna Duczmal-Mróz.
Program:
·        Sergiusz Prokofiew – Wizje ulotne op. 22 (ar. J. Kowalewski)
·        Ludwig van Beethoven – Koncert skrzypcowy D-dur op. 61 (ar. J. Kowalewski)
 
Wykonawcy:
Janusz Wawrowski – skrzypce
Anna Duczmal-Mróz – dyrygent
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus
 
 
Przypominamy jednocześnie o zapoznaniu się z nowymi zasadami uczestnictwa w wydarzeniu a także wypełnieniu wymaganego oświadczenia.
 
ZASADY UCZESTNICTWA:
Zgodnie z otrzymanymi z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wytycznymi, dbając o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wdrożyliśmy niezbędne procedury sanitarne.
Cieszymy się, że będziemy ponownie gościć Państwa na naszych koncertach.
Przedstawiamy poniżej informacje obowiązujące uczestników koncertów w związku z trwającą pandemią COVID-19:
1)  Ograniczona liczba widzów
Udostępniamy widzom maksymalnie połowę liczby miejsc. Miejsca będą zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między słuchaczami. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca nie dotyczy słuchacza, który:
- uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
- jest osobą z orzeczoną niepełnosprawnością, lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie
2) Obowiązek zakrywania ust i nosa
Na terenie Auli UAM obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały czas przebywania na terenie obiektu. Osoby nie spełniające tego obowiązku nie będą mogły wejść do Auli i nie będą uczestniczyć w koncercie.
3) Dezynfekcja rąk
Przy wejściu do Auli wszyscy uczestnicy obowiązkowo będą musieli zdezynfekować dłonie, korzystając z dostępnych dozowników z płynem dezynfekującym.
4) Zachowanie dystansu społecznego
Podczas poruszania się w Auli, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.
5) Podanie danych osobowych przy wejściu
Przed wejściem na koncert będą Państwo musieli złożyć pisemne oświadczenie o stanie zdrowia oraz podać swoje dane : imię, nazwisko, numer telefonu.
Treść oświadczenia dostępna jest również na naszej stronie internetowej dedykowanej wydarzeniu.  Wypełnione i wydrukowane oświadczenie należy przekazać obsłudze przy sprawdzaniu biletu w dniu koncertu.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Orkiestra Kameralna PR Amadeus, która będzie przetwarzać dane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Państwa dane mogą zostać przekazane Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu bądź służbom porządkowym. Podane przez Państwa dane w razie potrzeby umożliwią łatwy kontakt po zakończeniu wydarzenia i ułatwią służbom sanitarnym dochodzenie epidemiologiczne na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w wydarzeniu.
6) Obsługa widza
Abyśmy mogli wypełnić obowiązujące procedury prosimy o przybycie na  koncert z 30 minutowym wyprzedzeniem.
Pracownicy obsługi odpowiedzialni za wypełnienie powyższych procedur wyposażeni będą w odpowiednie środki ochrony osobistej tj. : maseczki, przyłbice, rękawiczki.
Szatnie będą nieczynne, okrycia prosimy zabrać ze sobą do sali koncertowej. Będzie można złożyć je na siedzeniu obok.
7) Klauzula informacyjna RODO
Zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) a także stosownymi aktami wykonawczymi informujemy, że
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Orkiestra Kameralna PR Amadeus z siedzibą w Poznaniu przy Alejach Karola Marcinkowskiego 3, NIP 7831713775.
2. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: daneosobowe@amadeus.pl
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy – czyli zakupu biletu i/lub podjęcia działań przed jej zawarciem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO).
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące pośrednio zaangażowane w kontakt z Panią/Panem (np. świadczące usługę IT) oraz podmioty, które w imieniu administratora przetwarzają dane osobowe na podstawie zawartej z administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych.
5. W związku z panującą pandemią COVID-19 informujemy, że dane osobowe mogą zostać udostępnione również GIS (Główny Inspektorat Sanitarny) i służbom porządkowym.
6. Dane osobowe uzyskiwane od Państwa przy wejściu na koncert będą przechowywane przez okres 14 dni od chwili ich pozyskania – czyli od dnia koncertu.
7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych osobowych.
8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w koncercie. 
 
 
Inne wydarzenia
Bilety na: Stanisław Soyka Kwartet / Przemysław Strączek Trio feat. Marcin Kaletka
Koncert
Stanisław Soyka Kwartet / Przemysław S...
Gliwice - 22 października 2020 INFO
Bilety na: Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2 - ZAWSZE NAPRZÓD - NIGDY WSTECZ
Koncert
Michał Wiśniewski Akustycznie Część 2...
Poznań - 22 października 2020 INFO
Bilety na: 24. Wielkanocny Festiwal LvB  22.10.2020 g. 19:30
Koncert
24. Wielkanocny Festiwal LvB 22.10.20...
Warszawa - 22 października 2020 INFO
Bilety na: ATMASFERA EXCLUSIVE - DŻEM
Koncert
ATMASFERA EXCLUSIVE - DŻEM
Warszawa - 23 października 2020 INFO
Bilety na: ROK BEETHOVENA
Koncert
ROK BEETHOVENA
Bydgoszcz - 23 października 2020 kup bilet od 30 zł
Bilety na: KONTRABAS I... NIEDŹWIEDŹ
Koncert
KONTRABAS I... NIEDŹWIEDŹ
Poznań - 23 października 2020 INFO
Bilety na: Beethoven... Dziś
Koncert
Beethoven... Dziś
Płock - 23 października 2020 kup bilet od 10 zł
Bilety na: Makowicz / Możdżer / zmiana daty koncertu
Koncert
Makowicz / Możdżer / zmiana daty konce...
Katowice - 23 października 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.