Organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Dziewińska 59
60-178 Poznań

Poniedziałek 26 Czerwiec 2017 20:00
2017-06-26T20:00:00+0200
ANIA DĄBROWSKA // Chorzów
ANIA DĄBROWSKA // Chorzów Good Taste Production sp. z o.o.
2017-06-26 , godz. 20:00 (Poniedziałek) Chorzów Teatr Rozrywki Chorzów

Opis wydarzenia:

ANIA DĄBROWSKA

Koncert 26 czerwca 2017 o godz. 20:00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie
Po serii wyprzedanych koncertów, Good Taste Production zaprasza na kolejny koncert Ani Dąbrowskiej w ramach trasy promującej płytę „Dla naiwnych marzycieli“. Artystka wystąpi w chorzowskim Teatrze Rozrywki już 26 czerwcaa! Zapraszamy!
 
Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka  nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty: Łącznie sprzedała ponad 200 000 egzemplarzy. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych.
 
„Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo, bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana była jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi – twierdzącej. 

Płyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016. Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru! 
Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.  Wyróżniony został przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” również pokrył się Platyną, a nominowany do Fryderyka utwór „Nieprawda” zyskał Złoto. 

Do stacji radiowych trafił niedawno trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie”. Tak jak każdym poprzednim singlem wokalistka wprowadza słuchaczy w dobry nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek. 

18 listopada ukazało się specjalne wydanie winylowe płyty „Dla naiwnych marzycieli”! ‎

Bilety w cenach: 89 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A)

 

bilety na koncert ANI DĄBROWSKIEJ - bilety online - kup bilety na Bilety24.pl

Inne wydarzenia
Bilety na: Bruno Mars
Koncert
Bruno Mars
Kraków - 27 Maj 2017 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.