Ania Karwan - Wszystko

Ania Karwan „Wszystko” - WARSZAWA - 8.10.2021Szanowni Państwo,W związku z przedłużeniem obostrzeń dot. epidemii wirusa COVID-19, z przykrością jesteśmy zmuszeni ponownie zmienić termin koncertu Ani Karwan, który miał się odbyć 17.04.2021 r. w klubie Palladium w WarszawieNowym terminem koncertu Ania Karwan ”Wszystko” w Warszawie jest dzień 08.10.2021 r.Licząc na Państwa obecność, pragniemy poinformować, iż zakupione bilety zachowują swoją ważność. Przysługuje też możliwoś
Organizator

Agencja Muzyczna Union

Palladium Złota 9 00-019 Warszawa

Dane kontaktowe

ul. Sybiraków 12/4
15-204 Białystok

Piątek 8 października 2021 18:00
2021-10-08T18:00:00+0200
Ania Karwan - Wszystko
Ania Karwan - Wszystko Agencja Muzyczna Union
2021-10-08 , godz. 18:00 (Piątek) Warszawa Palladium
INFO

Opis wydarzenia:

Ania Karwan
Wszystko” - WARSZAWA - 8.10.2021

Szanowni Państwo,

W związku z przedłużeniem obostrzeń dot. epidemii wirusa COVID-19, z przykrością jesteśmy zmuszeni ponownie zmienić termin koncertu Ani Karwan, który miał się odbyć 17.04.2021 r. w klubie Palladium w Warszawie

Nowym terminem koncertu Ania Karwan ”Wszystko” w Warszawie jest dzień 08.10.2021 r.

Licząc na Państwa obecność, pragniemy poinformować, iż zakupione bilety zachowują swoją ważność. Przysługuje też możliwość zwrotu biletów bezpośrednio w punkcie zakupu.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość.

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze zmianą daty koncertu prosimy o kontakt mailowy: bilety@mua.com.pl.

Serdecznie pozdrawiamy
Agencja Muzyczna Union


Informacje o Artystce:

Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio.

Pierwszą zapowiedzią̨ debiutanckiej płyty, która ukazała się 15 lutego 2019 r., był radiowy przebój „Głupcy”, który obecnie ma ponad 13 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel
z albumu, artystka wybrała „Czarny Świt” - poruszającą balladę, i jak sama mówi, najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać. Trzecim singlem promowanym obecnie przez Artystkę jest „Słucham Cię w radiu co tydzień”, który przyniósł jej aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.

Tak Ania mówi o nadchodzącej trasie koncertowej:

Kiedy powstawał utwór „Wszystko” byłam pewna, że spokoju, spełnienia i miłości należy szukać na zewnątrz. Gonić za nimi. Pewnego dnia zrozumiałam, że muszę to WSZYSTKO znaleźć w sobie
i wypełnić tym siebie po brzegi, żeby móc prawdziwie kochać, prawdziwie się spełniać i być prawdziwie spokojem. Szukamy szczęścia na zewnątrz, a WSZYSTKO mamy w sobie. Tę trasę koncertową dedykuję sobie i wszystkim Duszom, które odważyły się na krok ku spełnianiu marzeń
i byciu najlepszą wersją samych siebie.

 
Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 r., w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą diwą polskiej sceny muzycznej. Podczas „przesłuchań w ciemno” brawurowo wykonała utwór „Purple Rain”
z repertuaru Prince’a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani powoduje ciarki przy każdym odsłuchu na YouTube, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie znajdując wysokie miejsce w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016.

Ania to artystka spełniona i świadoma, która na scenie obecna jest od kilkunastu
lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd”. Obecnie Artystka promuje najnowszy utwór „The Secret Game” z filmu „Ukryta gra”, który wchodzi do kin 8 listopada 2019 r.

Ania jest wrażliwa, hiper-muzykalna i bardzo kreatywna w studiu. Jest artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne. Jest prawdziwą diwą. - Bogdan Kondracki.

Moje spotkanie z Bogdanem Kondrackim jest wielką nagrodą za 18 lat szukania siebie. - Ania Karwan.

Regulaminy Imprez dostępne są na stronach Organizatorów.

Artyści:


Inne wydarzenia
Bilety na: „Powrót do źródła
Koncert
„Powrót do źródła" / Sonia Brauhoff /...
Katowice - 09 maja 2021 INFO
Bilety na: sanah
Koncert
sanah
Kielce - 21 maja 2021 INFO
Bilety na: ATMASFERA EXCLUSIVE - DŻEM
Koncert
ATMASFERA EXCLUSIVE - DŻEM
Warszawa - 23 maja 2021 INFO
Bilety na: Hania Rani
Koncert
Hania Rani
Katowice - 24 maja 2021 INFO
Bilety na: Hania Rani
Koncert
Hania Rani
Katowice - 24 maja 2021 INFO
Bilety na: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Żyć się chce | Bydgoszcz
Koncert
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz -...
Bydgoszcz - 27 maja 2021 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.