Organizator

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź

Dane kontaktowe

Mansfelda 4
60-855 Poznań

Piątek 15 czerwca 2018 18:00
2018-06-15T18:00:00+0200
Bajka Symfonicznie - koncert z muzyką na żywo w wykonaniu Sinfonietta Polonia
Bajka Symfonicznie - koncert z muzyką na żywo w wykonaniu Sinfonietta Polonia Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź
2018-06-15 , godz. 18:00 (Piątek) Poznań Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź
INFO

Opis wydarzenia:

Przeboje ze znanych bajek i kultowych filmów, w symfonicznej oprawie, wykonywane przez profesjonalną orkiestrę Sinfonietta Polonia pod batutą jej dyrektora – maestra Cheung Chaua – oto festiwalowa propozycja na czerwcowy wieczór.
 
Zabrzmią wiodące tematy Johna Williamsa i Klausa Badelta ze słynnych filmów „Harry Potter” i „Piraci z Karaibów”, piosenka „Lód w lecie” Ch. Becka z animowanego filmu dla dzieci „Kraina lodu” (Frozen), a także skomponowane przez Gabriela Kaczmarka, specjalnie na Festiwal, piosenki do bajek Juliana Tuwima „Lokomotywa” i „Okulary” oraz Aleksandra Fredry „Paweł i Gaweł”, wykonywane przez solistów – Tomasza Raczkiewicza i Józefa Biegańskiego. Fascynująca kontorsjonistka (dziewczyna-guma), absolwentka Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu – Beata Treščec wcieli się w role kota, inspirowaną widowiskiem „Alicja w Krainie Czarów”, w reżyserii Anny Niedźwiedź. Maestro Cheung Chau porzuci na kilka minut batutę, aby wystąpić z tańczącym łabędziem, z utworu C. Saint Saënsa „Karnawał zwierząt”, kreowanym przez Stellę Walasik, która po kilku latach występów w Polskim Balecie Narodowym Teatru Wielkiego w Poznaniu, objęła stanowisko solistki Teatru Wielkiego w Poznaniu. Zapewne niespodzianką dla słuchaczy będzie pojawienie się na scenie urządzeń, znanych najstarszym słuchaczom, ale służących do zupełnie innych celów, niż tworzenie muzyki. A to za sprawą kompozytora Leroya Andersona nazywanego „amerykańskim Straussem”, który przekonał świat, ze muzyka symfoniczna wcale nie musi być poważna. Jego tryskające humorem miniatury są przyjmowane entuzjastycznie.
 
Sinfonietta Polonia pod batutą Cheunga Chaua towarzyszyła wykonawcom „Alicji w Krainie Czarów” oraz „Królowej Śniegu” oraz nagrała muzykę do obu tych spektakli. Znana jest też ze swoich owacyjnie przyjmowanych serii Wiedeńskich Koncertów Noworocznych. Z sukcesami występowała w Rzymie, Berlinie, Pekinie i wielu innych miastach Niemiec, Francji, Chin i Polski.
 

Regulamin sprzedaży biletów i rezerwacji grupowych

I/ REZERWACJA I ZAKUP BILETÓW
 
Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia.
 
A. BILETY INDYWIDUALNE
Zakup biletów odbywa się poprzez serwis Bilety24, zgodnie z określonymi przez ten portal zasadami i obowiązującym regulaminem. Bilety indywidualne nie podlegają rezerwacji.B. BILETY GRUPOWE
1. Rezerwacji grupowej można dokonywać za pomocą zamówienia wysłanego drogą elektroniczną na adres:
 
bow@cortique.pl
 
Bilety grupowe:
Biuro Obsługi Widzów tel. 573 316 736 (czynne od pon.-pt. w godz. 9.00-14.00 w terminie od 07.02.2018r.).
2. Rezerwacja wymaga podania imienia i nazwiska osoby rezerwującej, (mile widziane podanie nazwy instytucji lub szkoły/przedszkola dla której jest zamawiana rezerwacja) oraz numeru telefonu kontaktowego (ewentualnie adresu poczty elektronicznej, innego niż adres maila z zamówieniem).
3. Rezerwacja grupowa jest dokonywana dla co najmniej 15 osób na jedno wydarzenie w tym samym terminie.
4. Rezerwacja grupowa złożona telefonicznie wymaga potwierdzenia mailowego, jest to wymóg konieczny i prosimy, by o tym pamiętać.
5. Po dokonaniu rezerwacji osoba rezerwująca otrzyma odpowiedź drogą elektroniczną w terminie do 7 dni pod wskazany w zamówieniu adres mailowy - z numerem rezerwacji, numerem konta, na które należy wpłacić należność oraz terminem uregulowania należności za bilety. Gdyby taki mail nie dotarł - prosimy o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Widza.
6. Bilety dla rezerwacji grupowych są objęte specjalną ofertą cenową podaną na stronie wydarzenia/spektaklu. Bilet dla opiekunów nie jest wydawany jako dodatkowy bilet bezpłatny, ale będzie uwzględniony poprzez naliczenie 10% rabatu za zakupy łączne.
7. Płatności za zarezerwowane bilety grupowe należy dokonać na konto wskazane na fakturze w terminie określonym w potwierdzeniu. Prosimy o dokładne opisanie przelewu. Po dokonaniu przelewu niezbędne jest przesłanie potwierdzenia na adres: bow@cortique.pl z dopiskiem "potwierdzenie rezerwacji grupowej na wydarzenie "Nazwa wydarzenia"" wraz z opisem zawierającym: numer rezerwacji, dzień i godzinę wydarzenia oraz ilość biletów.
8. Termin wykupu biletów (dokonania przelewu) w rezerwacji grupowej wynosi:
- 14 dni od momentu potwierdzenia przez Biuro Obsługi Widza założenia rezerwacji,
- rezerwacje złożone od 4.06.2018 roku standardowo 7 dni od daty dokonania rezerwacji, jednak nie później niż 3 dni przed terminem spektaklu.
Brak wykupu biletów (niewykonanie przelewu) we wskazanych terminach skutkuje automatycznym anulowaniem rezerwacji i skierowaniem miejsc do ponownej sprzedaży.
9. Bilet przesyłany jest na adres mailowy podany przez Klienta. Bilety stanowi dokument elektroniczny w formacie PDF przeznaczony do samodzielnego wydruku. Bilet należy wydrukować w formacie A4 i okazać bileterowi.
10. Niewykupienie biletów (niedokonanie przelewu) we wskazanym terminie powoduje anulowanie rezerwacji, bez uprzedniego monitu.
11. Przydział miejsc grupowych następuje w momencie wykupienia biletów.
Inne wydarzenia
Bilety na: EDISON FESTIVAL - TASTE THE MUSIC - karnet dwudniowy 21-22.07
Koncert
EDISON FESTIVAL - TASTE THE MUSIC - ka...
Baranowo - 21 lipca 2018 INFO
Bilety na: Środa młodych
Koncert
Środa młodych
Katowice - 20 czerwca 2018 INFO
Bilety na: T/Aboret
Koncert
T/Aboret
Poznań - 20 czerwca 2018 kup bilet od 30 zł
Bilety na: Koncert PSM
Koncert
Koncert PSM
Jelenia Góra - 21 czerwca 2018 kup bilet od 10 zł
Bilety na: SONBIRD
Koncert
SONBIRD
Wrocław - 21 czerwca 2018 kup bilet od 25 zł
Bilety na: JAROMÍR NOHAVICA / FILHARMONIA IM. LEOŠA JANÁČKA W OSTRAWIE
Koncert
JAROMÍR NOHAVICA / FILHARMONIA IM. LEO...
Katowice - 21 czerwca 2018 INFO
Bilety na: Zakończenie 66. Sezonu Artystycznego
Koncert
Zakończenie 66. Sezonu Artystycznego
Opole - 22 czerwca 2018 INFO
Bilety na: GALA OPEROWO-OPERETKOWA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017/2018
Koncert
GALA OPEROWO-OPERETKOWA NA ZAKOŃCZENIE...
Gorzów Wielkopolski - 22 czerwca 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.