Organizator

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Dane kontaktowe

Małopolska 48
70-515 Szczecin

Piątek 21 września 2018 21:00
2018-09-21T21:00:00+0200
Beardyman - MDF Festival 2018
Beardyman - MDF Festival 2018 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Opis wydarzenia:

Kolejne gwiazdy Festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM sprawią, że w szczecińskiej filharmonii zrobi się naprawdę gorąco… Dźwięki symfoniczne, elektroniczne i odważna scenografia, a także wizualizacja świetlna złożą się na wyjątkowe przedstawienia-koncerty m.in. z udziałem  jednego z najlepszych beatboxerów na świecie – Beardymana.
 
Fani niecodziennych przeżyć artystycznych nie mogą przegapić improwizowanego przedstawienia muzyczno-wizualnego w wykonaniu beatboxera Beardymana. Artysta w finałowej części koncertu wykorzysta set, w którym pojawią się sekwencje różnych gatunków muzycznych. Beardyman to brytyjski artysta – dwukrotny Mistrz Wielkiej Brytanii w beatboxie, „pseudo-didżej", „supergwiazda youtube'a", a także producent i kabareciarz, tworzący m.in. na żywo kompozycje inspirowane podpowiedziami widzów. Według brytyjskiej stacji BBC – „Król dźwięku i szafarz bitu". Artysta na żywo zaprezentuje swoje możliwości trzeciego dnia festiwalu MDF, 21 września o godz. 21.00 w holu głównym Filharmonii w Szczecinie.
 
Osoba dokonująca zakupu biletów akceptuje Regulamin sprzedaży biletów Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie (dostępny pod adresem: http://filharmonia.szczecin.pl/regulamin_sprzedazy)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Inne wydarzenia
Bilety na: POWIDZ JAM FESTIWAL: KORTEZ
Koncert
POWIDZ JAM FESTIWAL: KORTEZ
Powidz - 29 lipca 2018 INFO
Bilety na: Brodka MTV Unplugged
Koncert
Brodka MTV Unplugged
Wrocław - 20 września 2018 kup bilet od 99 zł
Bilety na: FISH
Koncert
FISH
Poznań - 15 października 2018 kup bilet od 145 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.