Organizator

Estrada Poznańska

Dane kontaktowe

Masztalarska 8
61-767 Poznań

Piątek 1 Grudzień 2017 20:00
2017-12-01T20:00:00+0100
COALS - koncert promujący album
COALS - koncert promujący album "Tamagotchi” Estrada Poznańska
2017-12-01 , godz. 20:00 (Piątek) Poznań Scena na Piętrze

Opis wydarzenia:

Zapraszamy na koncerty w ramach polskiej trasy promującej album Coals – "Tamagotchi”.
 
Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Po zaledwie pół roku istnienia grupa została zaproszona na OFF Festival, podczas którego Kasia i Łukasz m.in. otwierali pierwszą w Polsce videosesję dla legendarnej stacji KEXP. W ostatnich miesiącach zespół regularnie występuje na zagranicznych festiwalach (Iceland Airwaves, Positivus Festival, Reeperbahn Festival, LOFTAS, Tune In Tel Aviv, BUSH Budapest czy MENT Ljubljana).
 
13 października światło dzienne ujrzy ich debiutancki album. Tamagotchi LP to materiał bardzo współczesny, choć na wskroś przesiąknięty nostalgią. Inspiracje folkiem i klipami z MTV, łączą się tu z najbardziej aktualnymi odmianami hip-hopu. Na cykających hi-hatami, zbasowanych instrumentalach Łukasza Rozmysłowskiego, Katarzyna Kowalczyk płynnie przechodzi od elfich wokaliz do nieśmiałych rapsów. Efektem jest emocjonalnie zdystansowana, introwertyczna muzyka dla wszystkich, dla
których najlepsza impreza oznacza wieczór w domu z YouTubem, a najlepszy rave to ten w ich głowie!
Inne wydarzenia
Bilety na: 40-lecie Zespołu Pod Budą
Koncert
40-lecie Zespołu Pod Budą
Szczecin - 25 Wrzesień 2017 INFO
Bilety na: Myrra Rós & Kuba Duda
Koncert
Myrra Rós & Kuba Duda
Tychy - 25 Wrzesień 2017 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.