2020-01-07T19:00:00+0100
Dobroczynny koncert kolęd i pastorałek | Golec uOrkiestra
Dobroczynny koncert kolęd i pastorałek | Golec uOrkiestra Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce "Obok Nas" z siedzibą w Białymstoku
2020-01-07 , godz. 19:00 (Wtorek) Białystok Duża Scena Opery i Filharmonii Podlaskiej

Opis wydarzenia:

Golec uOrkiestra już po raz drugi wystąpi na dużej scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej z wyjątkowym koncertem kolęd i pastorałek na zaproszenie Podlaskiego Hospicjum Dziecięcego "Obok Nas". Ubiegłoroczny koncert szczelnie wypełnił całą salę operową... A wydarzenie odbiło się szerokim echem wśród mieszkańców województwa podlaskiego. W tym roku bracia Golcowie wraz ze swoją rodzinną orkiestrą ponownie podtrzymają w nas magię Świąt Bożego Narodzenia zapraszając do wspólnego kolędowania w najlepszym możliwym stylu. Noworoczny koncert Golców to kolejny z cyklu dobroczynnych wydarzeń organizowanych przez Podlaskie Hospicjum Dziecięce. Całkowity dochód pomoże w budowie pierwszego w tej części Polski Ośrodka Opieki Wytchnieniowej.
 
 
 
Kolejne wydarzenia z tego cyklu (bilety już w sprzedaży):
 
 
 
17.02.2020 Halinka Młynkowa
 
20.04.2020 Bednarek
 

Artyści:


Inne wydarzenia
Bilety na: Festiwal Polskiej Opery Królewskiej. Koncert symfoniczny - MOZART
Koncert
Festiwal Polskiej Opery Królewskiej. K...
Warszawa - 21 lipca 2019 INFO
Bilety na: NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MITOCHONDRIUM
Koncert
NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MI...
Poznań - 26 lipca 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.