Organizator

Broadway w Polsce

Dane kontaktowe


Sobota 7 grudnia 2019 19:00
2019-12-07T19:00:00+0100
Dream of Broadway
Dream of Broadway Broadway w Polsce
2019-12-07, godz. 19:00 (Sobota) Warszawa Mała Warszawa

Opis wydarzenia:

Dream of Broadway to solowy, koncertowy projekt Jakuba Wociala, promujący jego pierwszą płytę. 
Jeden z najzdolniejszych w Polsce artystów teatru muzycznego młodego pokolenia, obdarzony wybitnym talentem wokalista doceniany i chętnie angażowany do pierwszoplanowych ról także za granicą, pragnie zaprosić Państwa do wspólnej podróży ścieżkami, które wiodły go w dotychczasowych latach kariery. Choć bywa bezkompromisowy w swoich artystycznych wyborach, nigdy nie zapomina o mistrzach, w których muzyce zawiera się cały warsztat musicalowego artysty. W trakcie koncertu zaprezentowane zostaną więc dzieła Andrew Lloyda Webbera, Claude'a Michela Schoenberga, Stephena Sondheima czy Andrew Lippy. Nie zabraknie też nowszych utworów, które coraz częściej zaliczane są do kanonu najpiękniejszych melodii Broadwayu. Usłyszą Państwo fragmenty spektakli takich, jak „Upiór w Operze”, „Jesus Christ Superstar”, „Miss Saigon, „Les Misérables/Nędznicy”, "Waitress", "Kinky Boots" czy kultowy „Taniec Wampirów”, w którym Jakub jako debiutant zdobył serca zarówno polskiej, jak i niemieckiej publiczności. Zabrzmią utwory, które przez lata kształtowały artystyczną osobowość i wrażliwość Jakuba, dziś już kierownika sceny muzycznej warszawskiego Teatru Rampa oraz właściciela firmy Broadway w Polsce. To wszystko w towarzystwie zapowiedzi kolejnych muzyczno-teatralnych wyzwań, które przed nim stoją. 
Koncert ten to wspaniała okazja, by poznać misję, którą staramy się realizować jako Broadway w Polsce. Świat musicalu jest tak bogaty, barwny i zróżnicowany, że chcemy przybliżyć polskiej widowni to, co w nim najlepsze. Nie zapominając o klasykach i kultowych spektaklach, które grane są nieprzerwanie od kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu lat, otwieramy przed Państwem kolejne wymiary musicalu i prezentujemy go takim, jakim jest teraz. Od niemal operowych w stylu, ogromnych produkcji, do kameralnych spektakli o dramatycznym rysie - wszędzie pojawia się wyjątkowa muzyka, z którą chcemy Państwa zapoznać. 
Inne wydarzenia
Bilety na: Tacher w Lupie
Koncert
Tacher w Lupie
Puszczykowo - 15 września 2019 kup bilet od 10 zł
Bilety na: Rozpoczęcie sezonu artystycznego 2019/2020 Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie
Koncert
Rozpoczęcie sezonu artystycznego 2019/...
Warszawa - 15 września 2019 INFO
Bilety na: Artur Barciś Show
Koncert
Artur Barciś Show
Nekielka - 15 września 2019 kup bilet od 85 zł
Bilety na: Iona Fyfe
Koncert
Iona Fyfe
Poznań - 15 września 2019 kup bilet od 61 zł
Bilety na: JA Z PODRÓŻY
Koncert
JA Z PODRÓŻY
Jelenia Góra - 19 września 2019 kup bilet od 25 zł
Bilety na: Yuuki - koncert odwołany
Koncert
Yuuki - koncert odwołany
Poznań - 19 września 2019 INFO
Bilety na: MUZYKA NASZYCH CZASÓW
Koncert
MUZYKA NASZYCH CZASÓW
Jelenia Góra - 20 września 2019 kup bilet od 10 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.